Vārtsargs ielaiž vārtus no centra un puslaika pārtraukumā aizbrauc ar taksometru (9)

Ļoti neveiksmīgi debijas spēle Brazīlijas čempionāta B sērijas komandā «Figueirense» izvērsās pieredzējušajam vārtsargam Fabio Gonsalvesam. Neveiksmīgi spēlējot izgājienā, viņš bumbu savos vārtos ielaida no laukuma centra.

Ceturtās kārtas mačā 38 gadus vecais vārtsargs pirmā puslaika kompensācijas laikā pret «Boa EC» nenovērtēja situāciju, kad pretinieks izdarīja sitienu no laukuma centra. Neviens no spēlētājiem bumbu neskāra, un tā nonāca Gonsalvesa sargātajos vārtos.

Īpaši sāpīgu šo mirkli padara fakts, ka vārti tika zaudēti kompensācijas laika piektajā minūtē. Sagaidījis pirmā puslaika beigu svilpi, viņš izsauca taksometru un pameta spēli.

«Globo» ziņo, ka Gonsalvess atvainojies par savu rīcību, bet kluba vadība viņu atstādinājusi no komandas. Uzvaru šajā mačā ar 2:0 svinēja «Boa EC» futbolisti.