Skip to footer
Šodienas redaktors:
Marina Latiševa
Iesūti ziņu!

Foto: Kosmētikas entuziasti pulcējas «NYX FACE Awards Baltics» konkursā (1)

Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.
Raksta foto

Piektdien, 30. jūnijā, Latvijā pulcējās grima entuziasti no visas Baltijas, jo Rīgā norisinājās lielākā make-up konkursa fināls – «FACE Awards Baltics».

Baltijas valstīs konkurss tika izsludināts jau martā, kad aicināja piedalīties ikvienu, kurš mīl kosmētiku.

Šogad tika saņemti 113 pieteikumi, no kuriem žūrija izvēlējās 20 spēcīgākos darbus.

Finālā iekļuva TOP 5 labākie darbi – Zane Art Riga no Latvijas, KIKI Beauty Room no Lietuvas, Cilvekberns no Latvijas, Amuna Davis no Latvijas un Marija Unkind no Lietuvas.

Par 2017. gada konkursa uzvarētāju kļuva Amuna Davis, kurš saņēma vislielāko žūrijas balsu skaitu, kā arī skatītāju simpātijas.

Uzvarētājs gan žūriju, gan visus konkursa sekotājus pārsteidza ar savu profesionālo un oriģinālo darbu, spilgtajiem konkursa pieteikumiem un personību.

Galvenā balva - ceļojums uz Losandželosu, ASV.

Komentāri (1)

Tēmas

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu