Festivāla «Positivus» otrajā dienā priecēs Elija Goldinga, «Rae Sremmurd» un Kamasi Washington

FOTO: Jānis Škapars

«Positivus» otrajā dienā uz festivāla galvenās - «Lattelecom» skatuves uzstāsies britu popmūziķe Ellie Goulding, amerikāņu reperu duets «Rae Sremmurd», lieliskais džeza saksofonists Kamasi Washington un pašmāju apvienība «Dzelzs Vilks», savukārt uz «Nordea» skatuves redzēsim kanādiešu grupu «Austra», duetu «Rhye», britu mūziķis «L.A. Salami», pašmāju čella guru «Dagamba» un lietuviešu mūziķis «Daddy Was A Milkman».

«Tallinn Music Week» uz «Palladium» skatuves festivāla otrajā dienā pārstāvēs igauņu mūziķe Lepatriinu, kurai sekos pašmāju grupa «Tehnikums», reperis Fakts, Londonā mītošā zviedru grupa «Francobollo», amerikāņi «Teachers», kā arī festivāla īpašais projekts - «Raimonds Tiguls & Moonlight Sound Design» un austrālietes un latvieša apvienība «Rachel Claudio & Rick Feds».

«Electric Room» skatuve šonakt piederēs Losandželosā mītošais producents «Kingdom» un itāļu dīdžejs, producents «Crookers», taču pirms tam publiku iesildīs Lielbritānijā mītošā dīdžeja «Nightwave», Dj Aspirins Vs Toms Grēviņš, kā arī «Noëp» no Igaunijas un Niklāvz no Latvijas.

Uz romantiskās «Dabas skatuves» sestdienai iekustēties palīdzēs «Comedy Latvia» un Rīgas Improvizācijas teātris. Pēc tam kāpās izvietotajā skatuvē koncertēs grupa «Āres», pianists Platons Buravicis, repere Viņa, grupa «Tehnikums», «Sign Libra», Dj Music Dj un «Pachamama Beats».

Bagātīga kino programma arī šodien būs skatāma «Shortcut» kinoteātrī, kur demonstrēs tādas filmas kā «My Life As A Zucchini» (2016), «Elpojiet dziļi» (1967), «Deniss» (2016), «Atbrīvošanas diena» (2016), «The Darjeeling Limited» (2007), «Whiplash» (2014), «The Graduate» (1967), «Septiņas neveiklas seksa ainas» (2016), «The Roots Are Bitter» (2016), «Silts klusums» (2016), «Ātrie igauņu puiši» (2017) un «Only Lovers Left Alive» (2013).

Frekvencē 94,1 FM no festivālā izveidotās radio studijas ik dienu no 10:00 līdz 22:00 raida «SWHpop-up radio» - pirmais pop-up radio Latvijas pasākumu vēsturē, savukārt visām festivāla norisēm un daudziem koncertiem līdzi sekot var kanālā «360TV» un «Shortcut» lietotnē.

http://ej.uz/nid8

Google Play

Redaktors iesaka