Pirmā intervija pēc šķiršanās: Džolija atklāti par Bredu Pitu un sejas paralīzi (35)

Apollo.lv
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.
Foto: AFP/Scanpix

Deviņus mēnešus pēc skaļi izskanējušās šķiršanās no amerikāņu aktiera Breda Pita aktrise Andželīna Džolija ekskluzīvā intervijā izdevumam «Vanity Fair» atklāti pastāstījusi par savu dzīvi pēc notikušo un veselību, atklājot, ka viņa cietusi no Bella paralīzes - slimības, kas paralīzē daļu no sejas.

«Bērnībā es ļoti uztraucos par savu mammu - ļoti. Es negribu, lai mani bērni uztrauktos par mani,» Džolija sacīja intervijā. «Es uzskatu, ka ir ļoti svarīgi raudāt dušā, nevis viņu priekšā. Viņiem ir jāzina, ka viss būs kārtībā pat tad, ja neesi pārliecināta, ka tā būs.»

Intervijā Džolija atklāja, ka attiecības ar Pitu «kļuva sarežģītas» pagājušā gada vasarā, tobrīd viņa piedalījās savas nākamās filmas «First They Killed My Father» (No sākuma viņi nogalināja manu tēvu) tapšanā.

Sīkākas detaļas par attiecībām ar Bredu Pita viņa neatklāja, tomēr šķietami noraidīja, ka ģimenes smagais, nemitīgi ceļojošais un drudžainais dzīvesveids novedis pie domstarpībām ar Pitu.

«Mūsu dzīvesveids nekādā ziņā nebija negatīvs,» viņa atklāja. «Tā nebija problēma. Tā ir un paliks viena no lieliskākajām iespējām, ko varējām sniegt bērniem... Viņi ir seši, ļoti spēcīgi domājoši, rūpīgi un laicīgi indivīdi. Esmu ļoti lepna par viņiem.»

«Mēs visi tikai cenšamies tikt galā ar notikumiem, kas noveda pie iesniegšanas [red. - šķiršanās dokumentu]... Viņi necenšas tikt galā ar laulības šķiršanu,» Džolija piebilda. «Viņi cenšas tikt galā ar... ar dzīvi, ar lietām dzīvē.»

Satraucošie notikumi pēdējā gada laikā ir būtiski ietekmējuši Džoliju, kura intervijā atklājās par nemitīgi augsto asinsspiedienu un saslimšanu ar Bella paralīzi, kas izraisa muskuļu vājumu.

«Dažreiz sievietes ģimenēs pašas sevi atstāj pēdējā vietā,» viņa sacīja. «Līdz brīdim, kadtas sāk atspoguļoties viņas pašas veselībā.»

Pēc Bella paralīzes diagnozes Džolija izgāja akupunktūras ārstēšanās kursu un šobrīd no slimības pilnībā izārstējusies.

Atgādinām, ka Andželīna Džolija un Breds Pits izšķīrās 2016. gada septembrī. Laulības šķiršanas dokumenti tika iesniegti neilgi pēc tam. Aktrise tiesas dokumentos norādīja, ka vēlas pilnu aizbildniecību pār bērniem.

Džolijai līdz šim vairākkārt bijušas dažādas veselības problēmas. 2015. gada pavasarī viņa atklāti paziņojusi, ka pārcietusi nopietnu operāciju, lai samazinātu iespēju saslimt ar vēzi. Aktrisei tika izgrieztas olnīcas un olvadi.

Vēl divus gadus iepriekš Džolija veica dubultu mastektomiju (piena dziedzera audu izņemšanu). Toreiz ārsti viņai noteikuši, ka pastāv 87% iespēja attīstīties krūts vēzim, bet 50% - olnīcu vēzim.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu