O, 29.11.2022.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Tuvojas populārās mūzikas festivāls «BIGBANK Latvijas pērles»

Apollo.lv
Tuvojas populārās mūzikas festivāls «BIGBANK Latvijas pērles»
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Ieva Čīka/LETA

Arī šogad augusta nogalē Jūrmalā – Dzintaru koncertzālē notiks populārās mūzikas festivāls «BIGBANK Latvijas pērles», kas pirms trim gadiem sevi pieteica kā spilgtu kūrortpilsētas koncertdzīves notikumu. Festivāls risināsies trīs dienas – no 25. līdz 27. augustam – un piedāvās daudzveidīgu pašmāju mūzikas krāsu paleti.

Šogad festivāla programmā izvēlēti trīs latviešu dzejnieki, bez kuriem, pēc pasākuma rīkotāju domām, nav iedomājama latviešu mūzikas skatuve - Jānis Peters, Māra Zālīte, Guntars Račs, kuru dziesmas izdziedās labākie pašmāju mūziķi.

Festivāla «BIGBANK Latvijas pērles» programma:

25. augusts - Jāņa Petera pērļu vakars

Marija Naumova, Viktors Lapčenoks, Antra Stafecka, Aija Andrejeva, Mārtiņš Ruskis, Andris Ērglis un citi.

Programmā: «Sanāciet, sadziediet, sasadancojiet», «Zilā», «Mēmā dziesma», «Laternu stundā», «Dvēselīte», «Griezīte», «Zilais karbunkuls», «Genoveva», «Elēģija» un citas.

26. augusts - Māras Zālītes pērļu vakars

Andris Ērglis, Antra Stafecka, Dainis Skutelis, Aija Andrejeva, Rihards Lepers, Anmary, Mārtiņš Ruskis, Oranžā kora meitenes un citi.

Programmā: «Tik un tā», «Piena ceļš», «Komunālais blūzs», «Tuvu tuvu», «Veltījums», «Trīs lietas», «Kad man maziņam», «Nē, manis nav», «Uz Tobago», «Dzejnieka dziesma», «Uz krustcelēm» un citas.

27. augusts - Guntara Rača pērļu vakars

Olga Rajecka, Antra Stafecka, Katrīna Bindere, Normunds Rutulis, Lauris Reiniks, Uldis Marhilevičs, Dzeguzīte, TDA «Dzintariņš», grupa «Saldās sejas», Miks Dukurs, Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolas zēnu koris un daudzi citi.

Programmā: «Iedomājies», «Mēs varam līdzās būt», «Pazaudētais mēnestiņš», «Dziesma par laimi», «Muzikants», «Kādā brīnišķā dienā», «Es karājos Tavā bizē», «Piedod man», «Diena» un citas.

Festivālam «Bigbank Latvijas pērles» raksturīgi, ka šajos koncertos skan tikai hiti un katru vakaru skatītājus lutina labākie no labākajiem popmūzikas izpildītājiem. Festivāls notiek jau ceturto gadu, un tā ietvaros tiek pulcēti populāri Latvijas mūziķi, kuri izpilda skaistāko un vērtīgāko dziesmu izlasi vasaras koncertsezonas noslēgumā.

šeit

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu