«UgunsGrēka» vietā turpmāk rādīs jaunu pašmāju seriālu «Svešā seja»

Kaspars Dumburs un Dārta Danēviča.

FOTO: Publicitātes foto

Plastiskā ķirurģija un netīrais bizness, noklusētā patiesība ģimenē, mīlestība un cerības, un vēl daudz kas cits pārsteigs skatītājus jaunajā Latvijā radītajā seriālā. TV3 piedāvās skatītājiem katru darba dienas vakaru sekot līdzi aizraujošiem seriāla notikumiem un piedzīvojumiem kolorītu un iecienītu aktieru sniegumā.

Kanāls TV3 rudenī, sekojot līdzi skatītāju interesēm, jau daudzu sezonu garumā papildus iecienītajiem raidījumiem, seriāliem un šoviem, piedāvā arī kādu īpašu un gaidītu jaunumu, un šajā rudenī tas būs «Svešā seja». Jau izlasot nosaukumu var nojaust, ka stāsts nebūs tikai par mīlas līkločiem. Attiecības mīlas frontē vienmēr būs priekšplānā, bet fonā – kriminālu notikumu pavērsieni, un darbība risināsies dažādās vidēs, no kurām, viena ir privātā klīnika.

Svešās sejas veidotāji ir pieredzes bagātā «UgunsGrēka», «Ēnu spēļu» un citu seriālu režisore Inta Gorodecka, producente Baiba Saleniece un scenārija autore Gunta Kalniņa. Visas vasaras garumā seriāla filmēšanas komanda strādā bez atelpas, lai, sākoties rudens sezonai, skatītāji turpinātu ierasto vakara rituālu – katru darbadienas vakaru sekot līdzi pašmāju seriāla kaislībām un piedzīvojumiem.

«Lielākais izaicinājums visai komandai ir radīt ko pilnīgi jaunu, paejot malā no tik pierastās «UgunsGrēka» sajūtas un radot pavisam citādu seriālu – gan no sižetiskās līnijas, gan aktieru un dekorāciju, nu, patiesībā, no gandrīz visiem kritērijiem. Tas savā ziņā būs pavisam atšķirīgs no «UgunsGrēka», tai pašā laikā tikpat aizraujošs un ievelkošs. Tieši tāds ir visas seriāla radošās komandas darba uzdevums,» tā producente Baiba Saleniece.

Kaspars Dumburs un Dārta Danēviča.

FOTO: Publicitātes foto

Pirmie seriāla galveno varoņu atveidotāji jau ir zināmi – Kaspars Dumburs no Latvijas Nacionālā teātra un Dārta Danēviča no Dailes teātra, un viņu tēlu savstarpējā saikne pagaidām ir noslēpumā tīta, bet skaidrs, ka līdz šim šādā veidolā aktieri vēl nav redzēti, tāpēc abiem šī ir unikāla un iedvesmojoša pieredze. Taču, saprotams, ka seriāla pārējās galvenās lomas arī atveidos lieliska aktieru plejāde, kuru vārdi tiks atklāti jau pavisam drīz.

Uz augšu