Pēc ilgas klusēšanas grupa «Putnu balle» izdod jaunu dziesmu

Šogad grupa putnu «Putnu balle» svin savu 15. dzimšanas dienu, un šo notikumu nolēmusi svinēt ar koncertiem un jaunu dziesmu izdošanu.

Viens no grupas pēdējiem singliem pie klausītājiem nonāca 2008. gadā - tā bija emocionālā dziesma «Divi eņģeļi», kuras mūzikas autors ir Gints Stankēvičs un teksta autors - Guntars Račs. Savukārt 2009. gadā radio stacijas aplidoja grupas «Putnu balle» jaunākais devums - Kristapa Streiča un Guntara Rača dziesma «Es eju tālāk».

Savā mazās jubilejas gadā mūziķi piedāvā klausītāju vērtējumam jaunu dziesmu «Pazust mākoņos». Dziesmas autors ir Gatis Mūrnieks no grupas «On My Way», kurš ir Mārtiņa Freimaņa mūzikas cienītājs. Tieši Freimaņa daiļrade ir liels jaunā mākslinieka iedvesmas avots, un šobrīd Gatis Mūrnieks raksta dziesmas ne tikai savai grupai, bet arī citiem izpildītājiem. Dziesmas «Pazust mākoņos» ierakstā piedalījusies arī kādreizējā grupas «Putnu balle» soliste Paula Ķiete.

Savu dzimšanas dienu grupas «Putnu balle» jaunieši svinēs, tiekoties sirsnīgajā Ziemassvētku projektā «Tev tuvumā».

Grupā «Putnu balle» muzicē pieci dziedātāji - Līva Kalniņa, Kristiāna Stirāne, Elvijs Bušs, Kārlis Būmeisters un Valters Frīdenbergs.

Uz augšu