16 gadus vecā Patrisha izdod bohēmisku videoklipu jaunajam singlam

16 gadus vecā Patrisha, īstajā vārdā Patrīcija Ksenija Cuprijanoviča, ceturtdien, 5. oktobrī, klausītāju un lielajam fanu pulkam prezentēta jaunu dziesmu un video «Memories».

Dziesmas «Memories» aranžētājs ir jau labi pazīstamais Kaspars Ansons, bet dziesmas vārdi un mūzika pieder pašai Patrishai.

Patrisha par dziesmas tapšanu: «Šī mana oriģināldziesma tapa jau kādu labu laiciņu atpakaļ, manuprāt, ka jau pirms kāda gada. Parasti no sākuma sarakstu dziesmas tekstu un pēc tam spēlējot ukuleli vai ģitāru, dziedu kaut ko, līdz sanāk kaut kas interesants - tāpat arī tapa šī dziesma. Tad kādu labu laiku šo dziesmu neaiztiku, tikai pierakstītā veidā to noliku malā un neaiztiku. Pienāca šīs, nu jau paskrējušās, vasaras sākums un man uzrakstīja producents Kaspars Ansons par vēlmi sadarboties, respektīvi - ierakstīt kādu dziesmu, kura ir manis pašas rakstīta. No sākuma es domāju «Nu bāc! Ko es tagad darīšu?», jo dziesmas man nebija, bet tad atcerējos par vienu dziesmu, kura man stāv mājās plauktiņā ierakstīta kladītē. Dziesmai devu nosaukumu «Memories», tā tika iedziedāta, tai tika sakomponēta lieliska aranžija un tā radās šī jaunā oriģināldziesma!»

Kaspars Ansons par Patrishu saka īsi un kodolīgi: «Nu talantīga, jauna, pati raksta dziesmas. Viss labi!»

Uz augšu