Pirmais ieskats decembrī gaidāmajā pašmāju kriminālkomēdijā «KEF»

FOTO: Publicitātes foto

Beidzot nācis klajā reklāmas rullītis ilgi gaidītajai latviešu krimināl-komēdijai «Kriminālās ekselences fonds».

«Krāpnieki, pistole un nolaupīts sunītis - komēdijā «Kriminālās ekselences fonds»! Imants Veide raksta scenāriju seriālam par krāpniekiem un kopā ar čomu Hariju Kuharjonoku izmēģina dažādas krāpšanas shēmas. Taču Imants tik ļoti iejūtas jaunajā tēlā, ka pašam sakārojas kļūt par kriminālo autoritāti. Pie apvāršņa parādās veci «žuļiki» Duļķis un Aļģe, bet lielākais šķērslis ceļā uz kriminālās autoritātes statusu ir Imanta Kaimiņiene, kurai, kā izrādās, ir lielāki pauti nekā visiem pārējiem kopā!» kinolenti komentē tās radītāji.

Filmu veido režisors un scenārija autors Oskars Rupenheits, kuram šī ir pirmā pilnmetrāžas filma, bet viņam un viņa komandai ir bagāta pieredze īsfilmu un reklāmu veidošanā. Vērīgie skatītāji pazīs Rupenheitam raksturīgo vizuālo stilistiku, humoru un šarmu. Galvenajās lomās filmā redzēsim pavisam jaunas un ekrānos vēl neredzētas sejas, kuras piešķir projektam svaigumu un vieglumu, bet varoņu brīžiem neticamās dēkas norisināsies visiem labi zināmo un prātā vai skaļi līdzi dungojamo latviešu kompozīciju pavadījumā.

Filma ir pilnībā tapusi par filmas autoru, privātu atbalstītāju un labvēļu kopīgi sarūpētajiem līdzekļiem. Daļu no «Kriminālās ekselences fonda» budžeta savāca paši skatītāji - 2015. gadā filma kļuva par veiksmīgāko atbalstīto projektu vietējā kolektīvā ieguldījuma platformā ProjektuBanka.lv, piesaistot vairāk kā 10 000 EUR.

Filmas tapšanas process tuvojas noslēgumam, un skatītāji to varēs redzēt Latvijas kinoteātros jau šī gada decembrī.

Uz augšu