T, 17.08.2022.

Dziedātāja no Latvijas pārsteidz ar savu talantu Polijas šovā «Balss»

Apollo.lv
Dziedātāja no Latvijas pārsteidz ar savu talantu Polijas šovā «Balss»
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 3
Foto: Publicitātes foto

Dziedātāja no Latvijas ņēma virsroku pāri konkursantam no ASV un tika nākamajā «The Voice of Poland» šova posmā.

14. oktobrī Polijas televīzijas ēterā tika rādīta kārtējā «kauju» sērija starp dalībniekiem, kuri agrāk ir tikuši cauri «aklajām noklausīšanām». To starpā bija arī Jeļenas Matules un vokālista no ASV Abrahama Kennera III duets. Viņi izpildīja Ališas Kīzas un Džeka Vaita kompozīciju «Another way to die», kura ir tituldziesma filmā «Quantum of Solace» par slaveno spiegu Džeimsu Bondu.

«Abrahams ir spēcīgs vokālists, un kad es uzzināju, ka kauja būs tieši pret viņu, nebiju pārāk priecīga. Sacensties tāpat nav viegli, bet kad ir jādzied duets ar nepazīstamu vokālistu, uzdevums kļūst vēl grūtāks. Tas ir kā žirafes un pāva pāru slidošana – abi ir skaisti, bet kopā var arī nesaderēt. Toties Bonda meitenes tēls, kuru izdevās pielaikot šajā numurā, man visai iepatikās, deva pārliecību un pat mazliet cietību,» savos iespaidos dalās Jeļena.

Beigās treneri vienbalsīgi nolēma, ka Jeļenai labāk padevās spiegu kinolentes hita izpildīšana. Viņai priekšā tagad ir nākamais posms – «nokauti». Pēc «kaujām» katra trenera komandā paliek tikai septiņi dalībnieki. Nokautos viņi nodziedās pa dziesmai, un to noslēgumā komandā paliks tikai četri cilvēki. Nokautu rezultātus uzzināsim jau oktobra beigās.

Matule konkursā sevi pieteica

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu