Slavenības pozē stilīgos kreklos, kas veltīti eksprezidentei

Pašmāju zīmols «BOLD Concept Store» atklājis projektu «We should all be Vaira» (Mums visiem vajadzētu būt Vairai) godinot sievietes un izceļot sievišķības spēku, radot T-kreklus ar eksprezidentes simbolu. To izvēlējušās nēsāt vairākas sabiedrībā zināmas dāmas.

Kreklu iecienījušas tādas pašmāju zvaigznes kā Māra Upmane-Holšteina, Lelde Lietaviete, Dārta Daneviča, Katrīna Jaunupe un citas.

Kā vēsta T-kreklu radītājas - Krista Birmane un Beāte Stivriņa - mērķis ir kultivēt nobriedušas, pozitīvas idejas, raksturojot inteliģentu un spēcīgu sievieti, kas domā radošāk un pārliecinātāk, iestājas par kopējam, ne individuālām un kaprīzām vērtībām.

«Par šo vērtību simbolu esam izvēlējušies Latvijas Republikas eksprezidenti Vairu Vīķi-Freibergu, kuras oficiālo portretu esam izveidojuši amerikāņu leģendārā mākslinieka Endija Vorhola iemīļotajā «pop-art» stilā. Tas ataino dažādību sabiedrībā un to, ka katram no mums ir iespēja «būt» Vairai».

Daļa līdzekļu no katra krekla realizācijas tiks ziedoti Vairas Vīķes–Freibergas stipendijai «Vītolu fondā», kas sniedz iespēju iegūt izglītību bāreņiem.

Paldies @darta_avant: "#weshouldallbevaira _ man liels prieks, ka @bold.conceptstore uzskatīja mani par piemērotu vairot ideju par gudru,mērķtiecīgu un drosmīgu sieviešu nepieciešamību sabiedrības kvalitatīvai izaugsmei. Būt skaistai, būt laipnai, jaukai, veiksmīgai un pievilcīgai ir tas tēls, ko sievietes kontekstā vēlas patērēt (un ražot) gan mākslā, gan presē, gan sadzīvē. Tomēr prāta kapacitāte, personības spēks un tiekšanās uz mērķi ir tas, ko visbiežāk novērtējam un cienām citos_ Vaira Vīķe Freiberga, manuprāt, ir starptautiski atpazīstams latviskuma simbols apvienojumā ar ekstraordināru zināšanu, interešu bagāžu, eleganci, gaumi, sievišķību un darbaspējām. Neļauties kompromisiem vieglāka ceļa vārdā. Foto- Nils Vilnis. #strongissexy #dartadanevica #smartissexy #female #vairavikefreiberga #boldconceptstore #lifeisart #andywarhol"

A post shared by BOLD Concept Store (@bold.conceptstore) on

Esam pagodināti blakus Rainim un Aspazijai! @leiskalne: "Paldies @bold.conceptstore komandai par pagodinājumu, kā arī dikti stilīgo, ērto un kvalitatīvo kreklu. Nēsāšu ar lielu lepnumu! Man tiešām milzīgs prieks par BOLD Concept Store lielisko projektu “We should all be Vaira” godinot sievietes un izceļot sievišķības spēku. BOLD radītā t-krekla “We should all be Vaira” mērķis ir kultivēt nobriedušas, pozitīvas idejas, raksturojot inteliģentu un spēcīgu sievieti, kas domā radošāk un pārliecinātāk, iestājas par kopējam, ne individuālām un kaprīzām vērtībām.BOLD Concept Store: "Par šo vērtību simbolu esam izvēlējušies Latvijas Republikas eksprezidenti Vairu Vīķi-Freibergu, kuras oficiālo portretu esam izveidojuši amerikāņu leģendārā mākslinieka Endija Vorhola iemīļotajā "pop-art" stilā. Tas ataino dažādību sabiedrībā un to, ka katram no mums ir iespēja "būt" Vairai”. Daļa līdzekļu no katra krekla realizācijas tiks ziedoti Vairas Vīķes–Freibergas stipendijai “Vītolu fondā”, kas sniedz iespēju iegūt izglītību bāreņiem. #weshouldallbevaira" (via #InstaRepost @AppsKottage)

A post shared by BOLD Concept Store (@bold.conceptstore) on

Uz augšu