Sv 28.02.2021.

Trešdienas horoskops: 6. decembris

FOTO: AFP/Scanpix

Dienas horoskops: trešdiena

AUNS Nespēsi īsti samierināties ar iesīkstējušo sistēmu, tāpēc centīsies aktīvi kaut ko izmainīt. Ja darīsi to saprātīgi un nesteigsies kā vējš, gūsi gan panākumi un saņemsi apkārtējo atzinību, atbalstu.

VĒRSIS Skaidrais, oriģinālais domu gājiens piesaistīs jaunus domubiedrus, kuri pozitīvi novērtēs tavas prāta spējas, mērķtiecību. Būsi līdzjūtīgs pret saviem apkārtējiem un sniegsi palīdzīgu roku ikvienam.

DVĪŅI Šodien domas vairāk raisīsies par un ap personīgās dzīves noregulēšanu. Brīvajiem zīmes pārstāvjiem ieteicams izrādīt iniciatīvu, jo šobrīd zvaigznes sniegs nesliktas iepazīšanās iespējas.

VĒZIS Profesionālajā jomā pratīsi sasniegt patiesi ievērojamus rādītājus, pārspēsi pat sevi pašu. Pielūko vienīgi, lai pārliekās aizņemtības dēļ, mīļotais cilvēks nesāk justies vientuļš, atstumts.

LAUVA Būsi dzīvespriecīgs, apmierināts ar savu līdzšinējo veikumu profesionālajā darbībā. Vari izplānot, kā īstenosi savas turpmākās ieceres. Dienas otrajā pusē izvairies no trokšņainiem pasākumiem.

JAUNAVA Būsi aktīvi nodarbināts ar finansiālo problēmu risināšanu. Meklējot risinājumu, iespējams, griezīsies pie kāda ietekmīga radinieka, kurš palīdzēs atrast izeju no saspringtās situācijas.

SVARI Iespējama trauksmaina notikumu attīstība, taču tu būsi uzdevumu augstumos, teicami tiksi galā ar uzticētajiem pienākumiem. Ja vēlies virzīties pa karjeras kāpnēm, izmanto iespēju papildināt zināšanas.

SKORPIONS Šis priekš tevis var izrādīties nelabvēlīgs laiks finansiālu problēmu risināšanai. Izvairies no pārsteidzīgiem solījumiem. Nenovirzies no mērķa, ja rodas neparedzēti apstākļi, šķēršļi.

STRĒLNIEKS Centies būt nedaudz apdomīgāks tajā, ko runā, lai pēc tam nav jākož pirkstos par savu pļāpīgumu. Ieplāno sev kādu sportisku nodarbi, kas varētu sniegt gan labsajūtu, gan uzlabot sportisko formu.

MEŽĀZIS Dienas darbi raisīsies viens pēc otra, un tu būsi patiesi priecīgs par veiksmi naudas lietās. Bet vakarā var nepatīkami pārsteigt mīļotās personas neapdomīgā, pārsteidzīgā rīcība.

ŪDENSVĪRS Būsi pārlieku aizņemts ar savām personiskajām lietām, tāpēc darba darīšanas var iekavēties. Mēģini rūpīgāk ieklausīties mīļotā teiktajā, neuzspied savu viedokli. Esi piesardzīgāks pie auto stūres.

ZIVIS Pārpratumi ar apkārtējiem var rasties no vissīkākā nieka. Iespējams, tu vissīkāko kritiku uztversi pārāk personiski. Labāk dienu pavadīt, strādājot vienatnē, atlikt juridisku jautājumu risināšanu.

Redaktors iesaka