Vai Renārs Zeltiņš mainījis profesiju?

FOTO: kadrs no video

Šonedēļ interneta plašumus satricinājis kāds video, kas raisījis bažas par talantīgā šovmeņa Renāra Zeltiņa profesijas maiņu. Video, kas publicēts pazīstamā pasākumu vadītāja «Instagram» kontā un kuru noskatījušies jau vairāk nekā 21 tūkstotis šīs sociālās vietnes lietotāju, redzams, ka pazīstamais pasākumu vadītājs visā nopietnībā pilda psihologa pienākumus.

Kā var secināt pēc video noskatīšanās, ka pirmā konsultācija jaunajā profesijā Renāram Zeltiņam izvērtusies visai ekstrēma. Pacients, kurš lūdzis palīdzību, bijis dīvainā egles tērpā ģērbts jaunietis ar neparastām sūdzībām, kuru nopietnību pastiprinājis izteikums «Man viss līdz galotnei!». Jāatzīst gan, ka atraktīvajam šovmenim tas nav kalpojis par iemeslu apmulsumam, viņš veiksmīgi uzstādījis pacientam diagnozi un pat izrakstījis zāles, lūdzot atnākt uz atkārtotu konsultāciju 17. decembrī.

 

Eglītei viss ir līdz galotnei..,bet es zinu,kā palīdzēt🎄🤫 #eglitearzeltinu

A post shared by Renārs Zeltiņš (@renarszeltins) on

Tiesa, par prieku visiem Renāra Zeltiņa faniem, video noslēgumā top skaidrs, ka velns nemaz nav tik melns kā to mālē, un šovmenis profesiju nemaz negrasās mainīt, bet psihologa tēlā iejuties vien jaunā svētku raidījuma «Eglīte ar Zeltiņu» jūtīs. Tajā populārais pasākumu vadītājs kopā ar citām Latvijas slavenībām centīsies ierastajām svētku tradīcijām piešķirt otro elpu un mūsdienīgu veidolu, atgādinot, ka eglītēm neiet pie sirds noplicinātas un visiem zināmas divrindes.

Raidījums pie skatītājiem nonāks 17. decembrī, un tas būs pieejams LMT mājas viedtelevīzijā, lietotnē LMT Straume, kā arī internetā.

Uz augšu