"airBaltic" nedaudz palielina rokas bagāžas izmērus

Ilustratīvs attēls

FOTO: Unsplash

Latvijas lidsabiedrība "airBaltic" no trešdienas nedaudz palielinājusi izmērus rokas bagāžai, ko katram pasažierim atļauts pārvadāt lidmašīnas salonā, informēja lidsabiedrībā.

No trešdienas rokas bagāžas izmēri "airBaltic" lidojumos var sasniegt 55x40x23 centimetrus. Līdz šim atļautais rokas bagāžas izmērs bija 55x40x20 centimetri.

"airBaltic" ir 21 sadarbības lidojumu partneris, sniedzot iespēju pasažieriem ērti ceļot uz gandrīz jebkuru galamērķi pasaulē. Jaunie rokas bagāžas izmēri saskan ar lielāko daļu  "airBaltic" globālo partneru. 

"airBaltic" lidojumos katram pasažierim ir atļauts lidmašīnā ienest vienu rokas bagāžu un vienu personīgo mantu 30x40x10 centimetru lielu. Rokas bagāžas un personīgās mantas kopsvars nedrīkst pārsniegt astoņus kilogramus, ceļojot ar "Basic" vai "Premium" biļeti.

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka "airBaltic" koncerna kopējie ieņēmumi pagājušajā gadā bija 353,639 miljonu eiro apmērā, kas ir par 19,6% vairāk nekā 2016.gadā, savukārt koncerna peļņa pieauga vairākkārt, sasniedzot 4,703 miljonus eiro.

"airBaltic" nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz vairāk nekā 70 galamērķiem, piedāvājot savienojumus uz galamērķiem lidsabiedrības maršrutu tīklā Skandināvijā, Eiropā, Krievijā, NVS un Tuvajos Austrumos. "airBaltic" piedāvā tiešos lidojumus arī no Tallinas un Viļņas.

Latvijas valstij pieder 80,05% "airBaltic" akciju, bet finanšu investoram, Dānijas uzņēmējam Larsam Tūsenam piederošajam "Aircraft Leasing 1" - gandrīz 20% akciju.

Uz augšu