Demijai Lovato pēc narkotiku pārdozēšanas radušās “komplikācijas”

DEMI LOVATO

FOTO: AFP/LETA

Mūziķe Demija Lovato pēc narkotiku pārdozēšanas joprojām piedzīvo "komplikācijas" un atrodas slimnīcā, norāda dziedātājai divi tuvu stāvoši avoti.

Komplikācijas ietver sliktu dūšu, vemšanu un lielu drudzi, medijiem atklāja avoti. Kaut arī ārsti sola, ka mūziķe “pilnībā atveseļosies”, nav zināms, kad viņa varētu tikt atbrīvota no slimnīcas.

“Mēs vienkārši izdzīvojam dienu no dienas,” teica kāds no avotiem.

Pagājušajā nedēļā mediju rīcībā nonāca informācija, ka Lovato plāno iestāties narkotiku atkarības ārstēšanas iestādē uzreiz pēc tam, kad tiks atbrīvota no slimnīcas.

Atkarību speciālists Hovards Semuels publiski komentēja Lovato stāvokli, rakstot: “Precīzi nav zināms, ko viņa lietoja, bet tas, ka viņu tik ilgi neizlaiž no slimnīcas, liecina, ka ārsti mūziķi attīra no opija vai benzodiazepīna, kā Xanax vai Valiuma, un ārsti nevēlas atbrīvot Lovato, pirms šīs vielas nav pilnībā izvadītas no viņas organisma.”

Kā ziņots, amerikāņu popzvaigzne Demija Lovato 24. jūlija pēcpusdienā tika nogādāta Losandželosas slimnīcā. Tenku portāls TMZ ziņo, ka Lovato pārdozējusi heroīnu.

Drīz pēc tam mūziķe pamodās, taču joprojām publiski nav sniegusi komentārus par notikušo un joprojām atrodas slimnīcā.