Pārsteigums Brīvības ielā: kas šeit ir nepareizi?

FOTO: Ekrānuzņēmums no Facebook

Savdabīgu skatu Brīvības ielā fiksējusi kāda rīdziniece, sociālajā tīklā “Facebook” ievietojot attēlu, novēroja portāls “Apollo”.

“Šī rīta pārsteigums, aizejot uz “EuroPark Latvia” stāvvietu Brīvības ielā 131. Kas šajā bildē ir nepareizi? Es neesmu cilvēks, kas publiski sūdzas, bet nu tiešām? Kā lai iebrauc stāvvietā, neatsitot auto?” pie publicētās fotogrāfijas raksta “Facebook” lietotāja.

Portāls “Apollo” sazinājās ar Rīgas domes Satiksmes departamentu, lai lūgtu skaidrojumu par esošo situāciju.

“Ņemot vērā to, ka šajā zemesgabalā jau ar šī gada septembrī tiks uzsākta cita projekta realizācija, iebrauktuve ir izbūvēta jau laikus atbilstoši plānotajām projektam,” informēja Rīgas domes Satiksmes departamenta sabiedrisko attiecību speciāliste Una Ahuna-Ozola.

Iepriekš ziņots, ka šogad segums tiks atjaunots virknei Rīgas maģistrālo ielu – Brīvības ielā posmā no Bruņinieku ielas līdz Gaisa tiltam, Kalpaka bulvārī no Brīvības ielas līdz Krišjāņa Valdemāra ielai, Merķeļa ielā un Krasta ielā posmā no Salu tilta līdz Ogres ielai. Minētajās ielās būvdarbi tiks uzsākti aprīļa beigās, maija sākumā, Krasta ielā – augustā.

Esi pamanījis kaut ko neparastu? Varbūt pavisam ikdienišķu, bet kam būtu jāpievērš uzmanība?

Aicinām iedzīvotājus iesūtīt savus stāstus, situācijas un notikumus dzīves sadaļā «Tava balss» par dažādām piedzīvotām vai novērotām nejēdzībām, neizdarībām un izdarībām. Kopīgi aktualizēsim sabiedrībai svarīgus un arī ikdienišķus tematus, kas skar mūs visus!

Redakcija izskatīs visus iesūtītos materiālus un nepieciešamības gadījumā sazināsies ar raksta autoru vai iesaistīsies situācijas risināšanā. Ziņu iesūtītāji aicināti īsi un konkrēti aprakstīt situāciju, kā arī pievienot fotogrāfijas vai videomateriālus.

Sūti savu stāstu uz tavabalss@co.tvnet.lv

Uz augšu