Radošs konkurss visai ģimenei ar vērtīgām balvām: piedalies!

FOTO: Publicitātes foto

Lai arī cik steidzīgs būtu mūsu ikdienas ritms, ir svarīgi atrast laiku kopīgām ģimenes aktivitātēm, kad visi mīļie var būt ne tikai kopā, bet arī justies emocionāli vienoti un savstarpēji atbalstoši. Bērniem tas ir īpaši būtiski brīžos, kas viņiem rada papildu stresu un satraukumu. Jaunais mācību gads strauji tuvojas, nesot līdzi gan prieku par atkal satikšanos ar klasesbiedriem, gan satraukumu – par skolas gaitām, par mājas darbiem, par mācībām un citām lietām, tāpēc atlikušajā brīvlaika daļā īpaši svarīgi būtu pavadīt vairāk laiku kopīgi visai ģimenei, stiprinot bērna pārliecību par ģimenes tuvumu un atbalstu.

Lai aicinātu ģimenes vairāk laika pavadīt kopā un atgādinātu, ka mūsu nākotne ir ciešās un radošās ģimenēs, jau trešo gadu, tuvojoties skolas gaitu sākumam, lielākais pašmāju daudzfunkcionālais portāls “Inbox.lv” izsludina radošo konkursu skolēniem un dāvina skolas somas. Radošais konkurss ģimenēm aicina dalībniekus radīt kopā ar radiem, ņemot talkā mammas, tētus, omītes, opīšus, brāļus, māsas, tantes, onkuļus un visus citus.

Konkurss sniedz lielisku iespēju 50 dalībniekiem jauno mācību gadu iesākt ar stilīgu, ergonomisku mugursomu, savukārt viena laimīgā ģimene dosies ceļojumā uz Tartu, apmeklējot AHHAA centru un “Aura” akvaparku un uzkrājot enerģiju pirms jaunā mācību gada. Pieteikties konkursam var jebkurš 1.-6. klases skolēns, kopā ar ģimeni izveidojot darbiņu, kura nosaukums ir “Pašu radīts”. Materiālus darbiņa radīšanai katrs var izvēlēties pēc saviem ieskatiem. Process un galarezultāts jāiemūžina foto vai video formātā un kopā ar nelielu aprakstu par to, kas ir izveidots, jānosūta uz e-pasta adresi Radamkopa@inbox.lv līdz 26. augustam.

No visiem iesūtītajiem foto vai video pirmie 50 saņems mugursomas, savukārt “Inbox.lv” žūrija no visiem konkursa dalībniekiem izvēlēsies trīs favorītus, kuru foto vai video ar izveidoto darbiņu 27. augustā tiks ievietoti “Inbox.lv” Facebook lapā un nodoti sociālā tīkla lietotāju vērtējumam.

Balsot varēs līdz 28. augusta plkst. 17.00. Ģimene, kuras veidotā darbiņa foto vai video būs saņēmis lielāko atbalstu (visvairāk "like"), dosies ceļojumā.

Uz augšu