Izveidots jauns tūrisma portāls "Skolenuekskursijas.lv"

FOTO: LETA

Izveidots jauns tūrisma portāls "Skolenuekskursijas.lv", lai popularizētu tūrisma objektus Latvijā un mudinātu skolotājus mācību procesā vairāk izmantot praktiskās nodarbības, ko sniedz gan muzeji, gan uzņēmumu un saimniecību veidotās izzinošās ekskursijas un radošās darbnīcas, aģentūru LETA informēja "Skolenuekskursijas.lv" projekta vadītāja Anita Ābeltiņa.

Portāla mērķis ir apkopot vienuviet visu informāciju, kas attiecas uz skolēnu grupu ekskursiju organizēšanu: apskates vietas, izklaides un izziņas objekti, gidu ekskursijas, kā arī ēdināšanas un transporta pakalpojumu sniedzēji. "Izmantojot "meklētāju" un "maršruta plānotāju", turpmāk būs pavisam vienkārši noorganizēt braucienu ekskursijā, ko, domājams, labprāt izmantos arī citi ceļotgribētāji," sacīja Ābeltiņa.

Portālā informācija joprojām tiek papildināta un tā veidotāji, cerot uz tūrisma pakalpojumu sniedzēju atsaucību, ir gatavi izveidot šai mērķauditorijai plašāko pieejamo datu bāzi Latvijā.

"Šeit būs pieejama arī informācija par pakalpojumu kvalitāti, jo, pie katras apskates vai izziņas vietas un pakalpojuma sniedzēja, apmeklētājiem ir iespēja ierakstīt savu atsauksmi vai vērtējumu," atzīmēja portāla projekta vadītāja.

Ābeltiņa sacīja, ka visa informācija patlaban ir pieejama tikai latviešu valodā, taču ir paredzēta arī krievu un angļu valodās, lai nākotnē piesaistītu arī kaimiņu valstu skolēnu interesi par Latviju.

Uz augšu