Spēkavīrs Raivis Vidzis kļūst par sporta raidījuma "Hattrick" vadītāju
Video

Patīkamu pārsteigumu kanāla 360TV skatītājiem sarūpējis sporta raidījums “Hattrick” – turpmāk iemīļotajām TV personībām Armandam Pučem un Valdim Valteram ekrānā pievienosies spēkavīrs Raivis Vidzis.

“Ceru, ka spēšu “Hattrick” ienest jaunas vēsmas un pārsteigt skatītājus, gan ļaujot ielūkoties sporta aizkulisēs, gan pašmāju populārākajiem sportistiem uzdodot kādu īpaši “karstu” un aktuālu jautājumu. To, ko nepajautās Armands un Valdis, es noteikti pajautāšu! Tas būs īsts komandas darbs, jo tikai tā iespējams sasniegt izcilus rezultātus. Turklāt lieliski, ka abi čaļi saprot jokus, jo arī man ar humora izjūtu viss kārtībā,” par savu pievienošanos “Hattirck” komandai saka Raivis Vidzis.

Šī nebūs Raivja debija TV raidījuma vadītāja lomā – jau iepriekš skatītāji viņu iepazinuši tievēšanas šovā “XXL”, kā arī kā dalībnieku šovā “Dejo ar zvaigzni 2”, kur virtuozais spēkavīrs kopā ar deju partneri Violu Abramovu pamanījās plūkt uzvaras laurus. Un kā nu ne – līdzās sportiskās formas stiprināšanai un dalībai spēkavīru sacensībās, Raivis Vidzis ļaujas arī radošām nodarbēm un ir improvizācijas teātra “Spiediens” pamatsastāva aktieris, kā arī līguma aktieris “Dailes teātrī.”

Aktiermeistarības talantu, izcilo humora izjūtu un zināšanas par sportu Raivis Vidzis liks lietā arī raidījumā “Hattrick”, meistarīgi no pašmāju sportistiem izvilinot negaidītas atzīšanās, kā arī sporta aizkulišu intrigas. Tāpat, brīdī, kad starp Armandu Puči un Valdi Valteru uzvirmos kārtējā asākā vārdu pārmaiņa un nesaskaņas, Raivis Vidzis nāks talkā ne tikai ar radošām idejām, bet reizēm izmantos pat pārsteidzošus spēka paņēmienus, kļūstot par zibens novedēju abu strīdnieku starpā.

To, ko sportisti nestāsta citur, viņi atklāj “Hattrick” - Pučem un Valteram! Bet to, ko šie abi neceļ, pacels “Hattrick” jaunais “smagsvars” – Raivis Vidzis. Kā sokas sportā, kā dzīvē un mīlestībā? Visa patiesība par sportu un sportistiem bez “ūdens liešanas” raidījumā “Hattrick” - “Ideju trešdienās”, plkst. 21:00, kanālā 360TV!

Uz augšu