T, 17.08.2022.

"Ryanair" streika dēļ atcelti divi reisi no Brēmenes un Berlīnes uz Rīgu

LETA
"Ryanair" streika dēļ atcelti divi reisi no Brēmenes un Berlīnes uz Rīgu
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Reuters/ScanPix

Īrijas zemo cenu aviokompānija "Ryanair" pilotu un stjuartu trešdien atcelti divi reisi no Vācijas pilsētām Brēmenes un Berlīnes uz starptautisko lidostu "Rīga", liecina informācija lidostas mājaslapā.

Bija plānots, ka reiss no Berlīnes Rīgā ielidos plkst.12.45, bet reiss no Brēmenes - plkst.13.20. Tāpat šodien atcelts izlidojošais reiss no Rīgas uz Brēmeni, kam bija jāizlido plkst.13.45.

Jau vēstīts, ka "Ryanair" atcēlusi 150 no trešdien paredzētajiem 400 reisiem uz un no Vācijas saistībā ar pilotu un stjuartu plānoto streiku.

Šo streiku organizē pilotu arodbiedrība "Vereinigung Cockpit" un daudznozaru arodbiedrība "Ver.di", un tajā, visticamāk, piedalīsies vairums no "Ryanair" 400 pilotiem un aptuveni 1000 stjuartiem. Streika nolūks ir panākt atalgojuma palielināšanu un darba nosacījumu uzlabošanu.

Aviokompānija šo streiku nodēvējusi par nepamatotu, norādot uz atalgojuma un darba nosacījumu uzlabojumiem, kas jau tikuši piedāvāti.

Tikmēr "Ver.di" brīdina, ka šis būs tikai pirmais no vairākiem streikiem, un turpmāka streiku rīkošana būs atkarīga no pārrunu procesa.

"Ryanair" pilotu streiku dēļ Eiropā šovasar nācās atcelt simtiem avioreisu.

Streiki notikuši Itālijā, Spānijā, Beļģijā, Zviedrijā, Nīderlandē un citās valstīs.

Ko darīt, ja esi "Ryanair" pasažieris un tavu reisu atcēla, lasi šeit

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu