Sv 28.02.2021.

Kašers skaidro, kādēļ publiski paziņojis, ka ir gejs

FOTO: Jānis Škapars/TVNET

Multimākslinieks Kašers jeb Kaspars Blūms-Blūmanis, kuru Latvija iepazina šovā “OKartes skatuve”, sestdien, 9. jūnijā, kad Rīgā notika Baltijas praids, sociālajos tīklos publiski paziņoja, ka ir gejs: "Vienalga, vai piedzimu tāds, vai tiku radīts tāds, vai pats izvēlējos to - svarīgākais ir tas, ka es esmu tāds!"

Sarunā ar žurnālu “Ieva” viņš pastāstīja, kā saņēmies tik drosmīgam lēmumam. “Līdz šim dzīvoju citiem, bet šajā gadā vēlējos dzīvot sev.[..] Brīdī, kad to paziņoju skaļi, darīju to, ko lika mana iekšējā būtība. Bija sajūta - man ir noliktais ceļš, pa kuru jāiet, un nav svarīgi, ko citi vēlas vai nevēlas. Lai mani kaut vai nomētā ar akmeņiem, pazemo un noliek, es būšu uzticīgs savam ceļam. Šobrīd jūtos ļoti labi, manī ir miers, kāda nav bijis nekad iepriekš,” tā Kašers.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ir bijis loti slikti, tā ka negribas piecelties, tā ka negribas dzīvot! Tajos mirkļos es sevi sapurinu, iepļekāju apaļos vaigus :), izvēlos viskošākās drēbes, dramatiskākos piegriezumus un dodos ielās, cilvēkos! Un cilvēki smaida... un es smaidu līdz ar viņiem... ir nedaudz muļķīgi un bērnišķīgi, bet man tas palīdz! Nekad neesmu izvēlējies apģērbu, lai izrādītos.. vienmēr, lai uzjautrinātu, iepriecinātu, uzmundrinātu sevi un apkārtējos.. Tā ir terapija, kura man palīdzējusi gadiem ilgi, līdz kļuvusi par daļu manas dzīves! Reti mani kāds redzēs nošļukušu, izpūrušiem matiem, trenuškās! Tā ka ļoti reti! :) :) gandriz nekad! :) :) Katru dienu sapošos, sapļaukāju sevi un svinu! Te un tagad! ŠODIENA ir viss kas mums ir! Rītdiena nav apsolīta! Šodien es likšu smaidīt! Šodien ir mana diena! Šodien es esmu vislabākais! Šodien man veicas! Un zini kā ir? Kad tu esi saposies- negribas tukši rubināt degunu, vāļāties gultā, skatīties sienā- gribas doties un mainīt pasauli, gribas īstenot sapņus, gribas būt, gribas mīļoties, iepriecināt citus un smaidīt! Un ja tomēr redzēsi mani uz ielas saposušos, bet bez smaida un dzirksts acīs, lūdzu nākot pretī -pasmaidi! Es zinu, ka smaidīšu līdz ar tevi! Cilvēks cilvēkam! ❤️ #me #myself #i #fashion #style #instamood #instagood #menstyle #guy #fashionista #men #man #goodvibes #thisistheday #thankful #thoughts #Godisgreat #lovemylife

A post shared by Kasher (Kašers) Blums-Blumanis (@kasher_bb) on

Kā jau ziņots, "Baltijas praida" gājiens noslēdzies bez būtiskiem starpgadījumiem, aģentūrai LETA apliecināja Valsts policijas preses pārstāve Sigita Pildava.

Organizatori pēc gājiena paziņoja, ka tajā piedalījušies aptuveni 8000 cilvēku, kas ir par 3000 vairāk nekā 2015.gadā.

Pildava skaidroja, ka pasākums kopumā aizritējis mierīgi un policija nodrošinājusi sabiedrisko kārtību.

Redaktors iesaka