Pk 15.01.2021.

Pablo Eskobara smagā dzīve, kāpēc bērni jāskolo Zviedrijā un vai par nieri var nopirkt iPhone - nedēļas Top 10
Apollo brīvdienu lasāmgabali

FOTO: Lita Krone/LETA/Noah Berger/Pexels/Kirill Kukhmar/Scanpix

Visu interesantāko nedēļas stāstu izlase vienuviet - esam sagatavojuši Apollo sestdienas lasāmgabalus. Ieskaties - vairāk nekā ziņas!

1) Ar ko nodarbojas Latvijas bijušās sporta zvaigznes? 

FOTO: Lita Krone/LETA

Daudzu gadu laikā Latvijā ir bijušas dažādas sporta zvaigznes, kuras ar saviem panākumiem priecēja līdzjutējus. Ar ko tagad nodarbojas, piemēram, Sandis Ozoliņš un Andris Biedriņš? Rakstu lasi šeit.

2) "Kādas ir iepirkuma cenas nierēm?" Latvieši soctīklos apspriež jaunos “Apple” produktus

FOTO: Noah Berger/AFP

Populārā zīmola prezentāciju un produktus metās apspriest sociālo tīklu "eksperti", daudziem veltot "Apple" asprātīgus komentārus. Rakstu lasi šeit.

3) Instagram sporta entuziasts motivē jauniešus sportot: meitenes pārāk daudz dzer un ballējas

FOTO: No privātā arhīva

Intervijā puisis atzinis: "Latviešu meitenēm ļoti patīk tusēt, bet sports – ne visai. Mūsdienās grūti kaut ko sakarīgu atrast (ja runa par otru pusīti), meitenēm patīk džeki, kuri māk, kā saka, koļīties, nevis tādi romantiķi un sportisti kā es, tādi nevienu neinteresē." Rakstu lasi šeit.

4) Neuzticīga lauleņa stāsts: laižu pa kreisi, nevaru apstāties

FOTO: Pexels

Stāsts par iemesliem, kas liek vīriešiem krāpt savas sievietes, no vīrieša skatu punkta: "Tas ir koks ar diviem galiem: krāpšana liek justies vainīgam, bet arī ļoti uzbudina." Rakstu lasi šeit.

5) Latvietes Lauras pieredze: atšķirībā no Latvijas Zviedrijā vecāki paši atbild par saviem bērniem, nevis uzkrauj visu atbildību skolotājiem

FOTO: Kirill Kukhmar/TASS/Scanpix

"Pašlaik dzīve ir pilnīgi sasaistīta šeit, un es nedomāju atgriezties. Kur un ko darīšu Latvijā? Tad jau būtu jāsāk viss no jauna. Nē." Rakstu lasi šeit.

6) Trīs latvieši NBA - grūti aptveramā realitāte

Kristaps Porziņģis

FOTO: Edijs Pālens/LETA

Līdz jaunajai Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) sezonai atlicis nedaudz vairāk kā mēnesis, taču šī sezona Latvijas basketbolam būs īpaša, jo pirmo reizi vēsturē spēcīgākajā pasaules basketbola līgā spēlēs trīs latvieši. Rakstu lasi šeit.

7) Narkobarona Pablo Eskobara ģimene – kāda ir viņu dzīve šobrīd

FOTO: SCANPIX

Bēdīgi slavenais narkobarons Pablo Eskobars bija kokaīna tirgotājs, kā arī viens no sava laika bagātākajiem noziedziniekiem. Kas notika ar Eskobara sievu un bērniem pēc viņa nāves? Rakstu lasi šeit.

8) Baisais cipars "40" - sieviete pusmūžā vai atkal meitiņa kā odziņa?

FOTO: AFI/Elmārs Rudzītis

"Īsti nespēju sevi asociēt ar pusmūža sievieti, bet meita, kurai tuvojas 16 un kura ir jau manā augumā, atklāj skarbo realitāti. Ak dievs, dzīve sāk velties no kalna lejup!" Vai tiešām? Rakstu lasi šeit.

9) "Caur ērkšķiem uz..." Laura par potēm: ja liktenis lems - nomirsi un nekāda vakcīna nepalīdzēs

FOTO: Publicitātes foto

"Caur ērkšķiem uz..." populārā dalībniece Laura, kas ir arīdzan māmiņa, atzīst: "Uzskatu, ka pēc bērniņa dzimšanas visas potes, ko iesaka ārsts, ir nepieciešamas." Rakstu lasi šeit.

10) Latvijas basketbola izlases iespējas kvalificēties Pasaules kausam

FOTO: Edijs Pālens/LETA

Latvijas izlasei ir labas iespējas kvalificēties finālturnīram, jo situācija grupā ir pateicīga. Viss noskaidrosies atlikušajās spēlēs, kur mūsējiem jācīnās ar spēcīgiem pretiniekiem. Rakstu lasi šeit.

Redaktors iesaka