T 21.10.2020.

Izskanējis šīs sezonas labākais priekšnesums - ieskats "X Faktora" otrajā atlasē
Foto

Svētdien, 16. septembra, vakarā TV3 ekrānos bija skatāms šova “X Faktors” otrās atlases raidījums. Atlases laikā žūriju pārsteidza koši tēli un spilgtas personības, kas skaidri zina, kādēļ tieši viņi ir pelnījusi iespēju piedalīties šovā un uzvarēt.

Atlases raidījumu ietvaros tiek atlasīti labākie no labākajiem pretendentiem uz nākamo atlases kārtu – krēslu izaicinājumiem, kuru laikā katram žūrijas pārstāvim tiek dots uzdevums izvēlēties savai komandai atbilstošākos 4 pretendentus, kurus virzīt pretī uzvarai. Pretendenti tiek izvēlēti sekojošajās kategorijās: 16-25 gadi, 25 un vairāk gadu, kā arī vokālās grupas.

Arī šajā raidījumā dalībnieki skatītājus gan priecēja, gan pārsteidza. Kā viens no spožākajiem vakara debitantiem, bija puišu kvartets no Latgales, kuri, izpildot lirisku un aizkustinošu dziesmu latgaliešu valodā, žūrijas locekļiem Reinim un Intaram lika piecelties kājās un Aijai nācās atzīt, ka tas ir labākais priekšnesums, ko viņa šosezon ir dzirdējusi.

Jauniete, kas radīja pamatīgu intrigu, apgalvojot, ka ir uzstājusies miljoniem skatītāju priekšā, kuru nedz uztraukums, nedz bargā žūrija nebiedēja, bija pārsteigta par žūrijas vienbalsīgo lēmumu, atzīstot, ka uzstāšanās ir bijusi gluži vai vokālā katastrofa.

Kāds dalībnieks, kas dvēselē ir hipijs un ikdienā dzīvo naturālajā saimniecībā, atzina, ka pieteicies šovam kā avantūrai, lai saprastu, kas notiek tad, kad dara kaut ko, ko nekad nedara.

Starp citiem atlases dalībniekiem bija arī Dr. Klauns, populāra jauniešu "YouTube" kanāla autore, cietuma apsargs, reperu duets u.c.