Atklāta futbola kluba "Jelgava" treniņbāze

LETA
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.
Foto: www.fkjelgava.lv

Svētdien, 16.septembrī, ar futbola kluba "Jelgava" karoga pacelšanu mastā un sporta svētkiem oficiāli tika atklāta futbola kluba "Jelgava" treniņbāze-stadions, kas esot vienīgais šāda veida objekts, kuru pēdējo 20 gadu laikā par saviem līdzekļiem, piesaistot atbalstītājus un sponsorus, ir uzbūvējis kāds Latvijas futbola klubs, informēja FK "Jelgava".

Aptuveni 2,7 hektārus lielajā treniņbāzē, kuras būvniecība izmaksājusi vairāk nekā miljonu eiro, ir divi FIFA un UEFA prasībām atbilstoši futbola laukumi, - viens ar mākslīgo segumu, otrs - dabīgās zāles, kā arī visa nepieciešamā infrastruktūra, sākot no skatītāju tribīnēm, kas vienlaikus spēj uzņemt līdz pat 500 līdzjutējus, līdz ērtām ģērbtuvēm. Nākotnē treniņbāzi plānots paplašināt, uzbūvējot laukumus arī citiem sporta veidiem, piemēram, pludmales volejbolam, un šobrīd tiek gaidīta pozitīva atbilde no Jelgavas pilsētas domes par jau izbūvētajam objektam blakus esošā zemes gabala nomu.

"Virslīgas komandai šogad izpaliek tādi panākumi, kādi bijuši agrāk, taču arī mērķi šogad mums nebija pārāk ambiciozi, jo spēkus un līdzekļus veltījām savu pamatu stiprināšanā un bāzes attīstīšanai. Mūsuprāt, ir ļoti svarīgi būvēt tā saucamo "piramīdu", sākot ar bērnu iesaistīšanu futbolā līdz Virslīgai," atklāšanas pasākumā uzsvēra FK "Jelgava" prezidents Māris Peilāns, kura vadītais uzņēmums SIA "Ceļu būvniecības sabiedrība "Igate"" ir lielākais finansiālais atbalstītājs treniņbāzes projekta īstenošanā.

Svinīgajā brīdī uzslavas izskanēja no Latvijas Futbola federācijas prezidenta Kaspara Gorkša: "Šie nav tikai futbola kluba vai Jelgavas, bet visas Latvijas futbola svētki. Vērojot, kā ar lielu entuziasmu futbola klubs «Jelgava» ir attīstījies, līdz tapusi šī treniņbāze, varu tikai uzsvērt - tas ir lielisks piemērs pārējiem Latvijas futbola klubiem."

Pēc svinīgās atklāšanas dažāda vecuma futbolisti piedalījās stafetēs, tika sveikti Jaunatnes futbola akadēmijas pirmklasnieki un stafešu uzvarētāji, kā arī notika futbola spēle "100 pret 11", kurā 100 FK "Jelgava" Jaunatnes futbola akadēmijas audzēkņi spēlēja pret 11 FK "Jelgava" Virslīgas komandas futbolistiem un svinēja uzvaru ar rezultātu 3:2.

Jaunajā stadionā iemaņas attīstīt varēs ne tikai Virslīgas spēlētāji, bet arī dublieri un jaunie futbolisti. "Tuvāko mēnešu laikā tiks akreditēta jauna specializēta futbola skola, un Kārklu ielas treniņinbāze noteikti palīdzēs attīstīt tās audzēkņu iemaņas, palīdzot jaunās futbolistu maiņas izaudzināšanā," piebilda FK "Jelgava" valdes loceklis Aigars Rublis.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu