Kurš ir īstais? Slavenību pārsteidzošie līdzinieki
Foto

FOTO: Instagram

Kurš gan negribētu satikt savu līdzinieku? Lai gan ne visiem šāda iespēja dzīves laikā ir dota, vairākām pasaulē pazīstamām slavenībām tomēr ir līdzinieki, kuri pat neapzināti izskatās tieši tāpat kā slaveni aktieri vai mūziķi. Aplūko populārākos slavenību līdziniekus!

Karalienes Bejonses

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by SurB™ (@sur__b) on

Popmūzikas dīvai Bejonsei jādala tronis ar Britāniju Viljamsu. Detroitā dzīvojošā sieviete noteikti varētu pretendēt uz dziedātājas dvīnes statusu. Līdzība ir tik acīm redzama, ka sievietei bieži nākoties piedzīvot situācijas, kad viņai pa ielu skrien pakaļ bariņš Bejonses fanu, lūdzot nodziedāt kādu dziesmu.

Redzam Selēnas

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sofia Solares (@sofisolars) on

Apskatot dziedātājas Selēnas Gomezas un Sofijas Solaresas fotogrāfijas, ir praktiski neiespējami noteikt, kura ir kura. Izrādās, Sofija nav tikai Selēnas līdziniece, bet arī fane, medijiem stāstot, ka sapņo par to, ka mūziķe kādreiz uzzinās par viņas eksistenci un veltīs meitenei pāris vārdus.

Džidžija x 2

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Iza IJzerman (@izaijzerman) on

Iepazīstieties ar skaistuma blogeri Izu Aidžermani, kuras  līdzība ar holandiešu supermodeli Džidžiju Hadidu nav palikusi nepamanīta modes pasaulē.

“Kad parakstīju pirmo līgumu ar modes aģentūru, viņi ievietoja interneta vietnē attēlu ar parakstu: “Jaunā formīgā Džidžija Hadida”. Tad es sapratu, ka tā varētu būt patiesība!” atklāja meitene.

Priekšpilsētas Andželīna

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Melissa Bazan (Baizen) (@melwood1982) on

Melisa Baizena ir divu bērnu māte, kas dzīvo Viskonsīnā. Lai gan viņa atrodas tūkstošiem jūdžu attālumā no īstās aktrises Andželīnas Džolijas, tas neattur cilvēkus uzskatīt, ka tieši viņa ir populārā aktrise.

“Mani ļoti daudzi notur par Džoliju un skatās virsū. Man tas šķiet smieklīgi un sirreāli. Džolija vienmēr ir bijusi mans elks, un ir neprātīgi mani salīdzināt ar viņu. Citreiz es sevī redzu līdzību ar viņu, citreiz ne. Es gribētu, lai man ir Andželīnas smaids, jo ienīstu savus zobus. Es dievinu viņas filmas, taču visvairāk apbrīnoju viņas humāno darbu. Mana personība ir pilnīgi atšķirīga no viņas, lai gan izskatāmies līdzīgas,” kāda intervijā atklāja sieviete.

Arianas bīstamā kopija

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jacky Vasquez (@jackyvasquez) on

Džekija Vaskeza ir slavenās dziedātājas Arianas Grandes līdziniece, kurai vienmēr lieliski izdevies attēlot mūziķes tēlu. “Es dievinu Arianu! Tieši viņas frizūras atdarināšana mani padara ļoti līdzīgu Arianai. Protams, arī grims un pozas, taču frizūra ir vissvarīgākais faktors.”

Trešā Dženeru māsiņa?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ?KATE BOGUCHARSKAIA? (@foxy1kate) on

Kima Kardašjana nav vienīgā ģimenes locekle, kurai ir līdzinieces. Kendalai Dženerei, tāpat kā viņas vecākajai māsai, ir līdziniece vārdā Katja Bugučarska. No brūnajiem matiem līdz augstajiem vaigu kauliem un pilnīgajām lūpām krievu modele ir ļoti līdzīga “Victoria Secret” modelei Kendalai.

Teilore dubultā

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Olivia Claire (@olivia_oblivious) on

Sarkanas lūpas, blondi mati, līdzīgs stils – viss kā pasaulslavenajai dziedātājai Teilorei Sviftai! Mūziķe Olīviju Sturgisu uzaicināja uz savu koncertu, kad pusaudze sociālajos tīklos ievietoja fotogrāfiju, kurā attēlo mūzikas superzvaigzni, tai iemantojot milzīgu popularitāti.

Hello... Vai tā esi tu, Adele?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ellinor Hellborg (@ellinorhellborg) on

Zviedrijā dzīvojošai sievietei vārdā Ellinora Hellborga ir aizraušanās ar grima uzklāšanu, un viņas no mūziķes Adeles iedvesmotais izskats ir izpelnījies uzmanību visā pasaulē.

“Es esmu milzīga Adeles fane, un dzirdēt, ka man saka, ka līdzinos viņai, ir liels kompliments,” Hellborga pauda savā “Instagram” kontā.

Dvīņu Kūperi

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Katz Twins (@katztwins) on

Bredlija Kūpera līdzinieki nāk komplektā pa divi! Dvīņi Mets un Skots Katzenbahi regulāri tiek uzskatīti par slaveno filmu zvaigzni. Kādā intervijā Mets Katzenbahs norādīja, ka nekad nav izlicies par Bredliju Kūperu, taču pieņem priekšrocības, ko šādi pieņēmumi izraisa. “Nav svarīgi, kur eju. Vienu reizi devos uz jumta bāru Bangkokā, kur tika uzņemta filma “Hangover”, un mani uzreiz aicināja iekšā bez rindas. Cilvēki kā traki nāca ar mani uzņemt foto un lūgt parakstus.”

Kura ir Dženifera?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jessica Burciaga (@jessicaburciaga) on

Modele Džesika Bursiaga ne vien aizņemas frizūru idejas no dziedātājas un aktrises Dženiferas Lopesas, bet arī ir aizguvusi viņas stila izjūtu. Džesika ir apveltīta ar Lopesai līdzīgām ķermeņa formām, nebeidzot saņemt komentārus, cik līdzīga viņa izskatās zvaigznei.

Leonardo dvīnis uzvarētājs

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Роман Бурцев (@roman_sdicaprio) on

Un balvu kā labākais slavenības dvīnis saņem Leonardo di Kaprio līdzinieks Romāns Burcevs, Krievijā dzīvojošs naktssargs, kurš dzimtenē pazīstams kā “apvēlies di Kaprio”. Romāns izmantoja savu līdzību ar filmu zvaigzni, piedaloties televīzijas realitātes šovā, kurā pārtapa par Holivudas zvaigzni, atdarinot di Kaprio slavenāko filmu momentus un uzņēmumus.