Melānija Trampa 27 grādu tveicē iesvīst "Gucci" vilnas mētelī

Sieviete
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.
Foto: SCANPIX

Daudzas zvaigznes, šķiet, stilu vērtē augstāk par veselo saprātu. Dāmas mēdz vasaras kurpītēs staigāt pa sniegu, tveicē cepināties siltā mētelī un upurēties arī citādi, lai tikai eksperti pienācīgi novērtētu pūliņus izskatīties labāk par citiem.

Pirmās ASV lēdijas Melānijas Trampas tērps atkal ir nonācis pasaules mediju uzmanības lokā. Trampu pāris burtiski pirms dažām dienām Baltajā namā uzņēma svarīgus viesus - Polijas prezidentu ar kundzi. Melānija parasti ļoti rūpīgi un pārdomāti gatavojas vizītēm un viesu uzņemšanai, tiekoties ar citu valstu pārstāvjiem, kā arī pārdomāti izvēlas tērpus.

Foto: SCANPIX

Lai aizēnotu Polijas līdera kundzi, Trampa izvēlējās "Gucci" vilnas mēteli piena krāsā ar ziliem atlokiem. Kā ziņoja mediji, todien Vašingtonā gaiss iesila līdz pat +27 grādiem, līdz ar to Melānijai burtiski nācās iesvīst, tiekoties ar augstajiem viesiem.

Foto: SCANPIX

Kas tāds modīgajai eksmodelei gadās ne pirmo reizi. Atminēsimies, ka aizvadītajā vasarā Trampa ieradās vizītē Helsinkos, kur valdīja liels karstums, ģērbusies ādas biksēs, un pēc tam devās tikties ar Vladimiru Putinu, ģērbusies vilnas mētelī.

Trampa +27 grādos svīst dārgā "Gucci" mētelī

Redaktors iesaka
Nepalaid garām