P, 26.09.2022.

Brīdinājums!

Šo lapu nedrīkst atvērt, ja Tev vēl nav 18 gadu:

"Lauku sētā" sekss jau pirmajā naktī – TV šovu zvaigzne šokē ar vaļībām

Apollo.lv
"Lauku sētā" sekss jau pirmajā naktī – TV šovu zvaigzne šokē ar vaļībām
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 2
Foto: Publicitātes foto

Ceturtdien, 20. septembrī, pie LNT skatītājiem nonāca šova "Lauku sēta" otrā sērija. Lai visi laicīgi būtu augšā un mestos iekšā darbos, saimnieks dalībniekus modināja, kārtīgi uzgāzējot pagalmā ar moci.

Lauku sētā lielie darbi sākās pa īstam un strādnieku vēderi prasīja savu tiesu, taču šīs nedēļas pavāram virtuve noteikti nav īstā vieta, jo ēst gatavot viņš nemāk, tāpēc atlika vien cerēt uz pavāra palīgu. Dalībnieki slēdza vienošanās par palīdzību, taču arī tas nelīdzēja - ēdienreizes kavējās, dalībnieki, saimnieki un raidījuma vadītājs Jānis sēdēja pie galda ar pulksteni un gaidīja, bet arī solītās pusdienas tā arī netika pasniegtas laikā, tāpēc pavāru gaidīja sods. 

Jau pēc pirmās pavadītās nakts baumoja, ka Lauku sētā bijis sekss - 30 gadus vecais Rasmuss un 21 gadu vecā Aija  nakti pavadījuši zem vienas segas, kur nodevušies mīlas priekiem. Faktu apstiprināja abi iesaistītie, lai gan puisis gribējis vien izpriecas. Pēc pirmās nakts gan attieksme pret Aiju mainījās un visi sāka viņu aprunāt, saucot par prostitūtu.

Ar nedēļas lielo darbu - šķūņa būvēšanu arī dalībniekiem neveicās tik ātri kā gribētos. Meitenēm darbi vispār negāja uz priekšu. Dzintars ātri vien ieguva dīvaiņa lomu lauku sētā, jo stāstījis, ka redzot vīzijas, sarunājas ar dzīvniekiem, turas pie elektriskā gana, lai uzlādētos. Kad ārā bija negaiss un visi meklē pajumti, viņš devās skriet apakšbiksēs pa lauku. Savukārt Ingars vienkārši nezināja, kas un kā ir jādara.

Lauku sētas pirmajā izbalsošanā gāja vaļā puņķi un asaras, bet raidījuma vadītājs Jānis nāca klajā ar negaidītu paziņojumu, kas visiem radīja pamatīgu triecienu un šoku. Kas būs slepenie jaunpienācēji Lauku sētā?

Fotogalerija: "Lauku sētas" otrais raidījums
Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu