Sieviete dīvainā akcijā ar ķimikālijām aplej vīriešu kājstarpes
Papildināts

FOTO: скриншот видео

Krievijas jūtubere Anna Dovgaļuka savā kanālā publicēja jaunu un šokējušu video, kurā parāda, kā cīnās ar, tā saukto, vīriešu dominances izrādīšanu.

Sievietes visā pasaulē jau kādu laiku cīnās ar vīriešiem un viņu sēdēšanas pozu sabiedriskajos transportos, kad tiek plati izplestas kājas. Pirmie, it kā nopietnie feministu upuri, bija vīrieši Sanktpēterburgā.

“Akcijai vajadzēja 30 litrus ūdens, kas sajaukts ar 6 litriem balinātāja. Šis maisījums ir 100 reizes koncentrētāks, nekā tas, ko mājsaimnieces izmanto mājas uzkopšanā, dažu minūšu laikā atstājot traipus uz auduma,” teikts video.

Kā redzams publiskotajos kadros, sieviete metro ar ķimikāliju maisījumu aplej ikviena vīrieša kājstarpi, kas savas kājas tur plati izplestas. Daudzi no video “upuriem” ir krietni sašutusi un pat metas pakaļ video galvenajai varonei.

Tagad gan ir atklājies, ka video ir Krievijas “troļļu” veidots saturs - vietne, kas pēta Kremļa finansētu dezinformējošas informācijas publicēšanu, paziņoja, ka sākotnēji šis video tika publicēts angļu valodas sociālā medija kanālā “In The Now”, kas pieder Kremļa finansētajai vietnei “Russia Today”. Tāpat Sanktpēterburgas tiešsaistes žurnāls “Bumaga” atrada un veica interviju vienu no video redzamajiem vīriešiem, kurš atklāja, ka ir aktieris un viņam par dalību skandalozajā video tika samaksāts.

Uz augšu