Mūžībā devies aktrises Astrīdas Kairišas vienīgais dēls

FOTO: Lita Krone/LETA

Pagājušās nedēļas sākumā 46 gadu vecumā mūžībā devies Latvijas Nacionālā teātra aktrises Astrīdas Kairišas un pērnā gada nogalē mirušā Dailes teātra režisora Kārļa Auškāpa dēls Kārlis. 

Aktrises dēls apglabāts Matīsa kapos. Kārļa brālēns, uzņēmējs Dāvis Auškāps izdevumam "Privātā dzīve" atklāja, ka nezina, kāds ir bijis vīrieša nāves iemesls, taču pēdējā laikā viņam ir bijušas veselības problēmas.

"Viņš bija ļoti azartisks - vienmēr vēlējās, lai viss būtu perfekti vispārākajā pakāpē. Iespējams, tā savā ziņā arī bija viņa traģēdija, jo dzīve jau ievieš savas korekcijas," teic Kārļa brālēns. Viņš atzīst, ka pēdējos gados ar brālēnu tikušies reti - vien lielos radu pasākumos. 

Latvijas Nacionālā teātra sabiedrisko attiecību vadītāja Līga Rimšēviča pastāstīja, ka aktrise smagi pārdzīvo vienīgā dēla zaudējumu. "Šobrīd mēs, kolēģi, aktrisi morāli atbalstām, cik vien tas iespējams... Pagājušajā ceturtdienā Aktieru zālē atcēlām paredzēto izrādi "Juveliera jubileja"."

2017. gada decembrī pēc aortas plīsuma 70 gadu vecumā mira Kārļa tēvs Dailes teātra režisors Kārlis Auškāps. Lai pateiktu tēvam ardievas, uz bērēm viņš bija atnācis kopā ar mammu aktrisi Astrīdu Kairišu. 

Uz augšu