C 21.01.2021.

Horoskopi nedēļai

rudens

FOTO: depositphotos.com

Uzzini, kas tevi sagaida no 15.-21. oktobrim.

AUNS Šonedēļ tev jābūt piesardzīgākam darbā ar dokumentiem, kā arī rīkojoties ar kolektīviem finanšu līdzekļiem. Neļauj steigai vai neuzmanībai radīt liekus sarežģījumus, centies it visā ieturēt nopietnību, lietišķumu un pienācīgu atbildības izjūtu. Kādam Auna zīmes pārstāvim var aktualizēties ar mantojumiem, nekustamo īpašumu vai tieslietām saistīti jautājumi. Saskarsmē ar ģimenes locekļiem būsi ļoti emocionāls, gādīgs, rūpēsies par tuvinieku komfortu.

VĒRSIS Labāk būs, ja nākotnes ieceres paturēsi noslēpumā, jo tavā kontaktpersonu lokā var uzrasties kāds skauģis, nelabvēlis, kurš tā vien tīkos ielikt tev sprunguļus riteņos. Savukārt, darbojoties vairāk aizskatuviski, pratīsi panākt labus panākumus un ar sasniegtajiem rezultātiem pierādīt, ka esi cienīgs ieņemt savu vietu. Romantiskajā dzīves plānā būsi gatavs jauniem iekarojumiem, meklēsi krāšņākas, nebijušākas emocijas.

DVĪŅI Šonedēļ tev smaidīs veiksme. Pratīsi būt situācijas noteicējs, taču vienlaikus ļausi arī citiem vajadzīgā brīdī spēlēt pirmo vijoli. Nedēļas vidū droši vari sākt jaunus projektus, risināt svarīgas pārrunas. Saskarsmē ar apkārtējiem būsi draudzīgs un koķets, ātri vien izveidosi kopēju valodu. Privātajā dzīvē tieksies pēc miera un saticības. Partneris atzinīgi novērtēs tavus centienus un arī no savas puses mēģinās darīt ko līdzīgu.

VĒZIS Neļauj, lai nesaskaņas, kuras parādās privātajā dzīvē, sāk ietekmēt tavas koncentrēšanās spējas darba lauciņā. Centies pēc iespējas norobežot personisko dzīvi no profesionālās. Šonedēļ vairāk veiksies Vēžiem, kuri saistīti ar nekustamā īpašuma, mājsaimniecības preču tirgošanu. Komunikācijā ar mājiniekiem centies atturēties no liekām emocijām, vairāk visu vērtē ar vēsu apdomu. Ir vērts ciešāk ieklausīties partnera ieteikumos, dzīves skatījumā, jo tas var izrādīties ļoti objektīvs un labi pamatots.

LAUVA Tu aktīvi pieteiksi savu lomu visā notiekošajā. Enerģiskā nostāja pret darba lietām ļaus izvirzīties līderos, likt priekšniecībai manīt, ka esi gatavs nopietnākiem pienākumiem. Tie Lauvas zīmes pārstāvji, kuri sēž priekšnieka krēslā, ātri spēs saskatīt padoto nepilnības un arīdzan novērst tās. Ģimenes dzīvē tieksies pēc lielākas saprašanās, taču, neskatoties uz to, ik pa brīdim var rasties gana asas domstarpības ar mīļoto cilvēku, kuras atšķetināt nebūs tik vienkārši.

JAUNAVA Kāds darbs, ko sākotnēji uzskatīji par vienkāršu, izrādīsies daudz sarežģītāks un laikietilpīgāks. Noteikti lūdz talkā kolēģus, tie, kā vienmēr, palīdzēs tev atrisināt visas neskaidrības. Attiecībās esošie Jaunavas zīmes pārstāvji būs sava veida dilemmas priekšā, jo būs jāizvēlas, kam dot priekšroku - darbam vai mīļotajam cilvēkam! Precētajiem pāriem vairāk laika jāpavada divvientulībā. Nedēļas nogalē tieksies pēc aktīvas atpūtas.

SVARI Nedēļas pirmajā pusē apmeklēsi kādu koncertu vai izstādi, kura labvēlīgi ietekmēs tavu noskaņojumu. Aktuālas būs partnerattiecības, kaut gan lielas pārmaiņas tajās nav gaidāmas. Nedēļas otrā puse solās būs patiesi radoša. Arī materiālajiem jautājumiem pieesi ar inovatīvu un nedaudz māksliniecisku nostāju. Brīvdienās veltīsi laiku atvasīšu audzināšanai, kura brīžiem var uzkurināt emocijas.

SKORPIONS Nebrīnies, ja šonedēļ rodas nestandarta situācijas mājas dzīvē. Iespējams, attiecībās ar mīļoto veidosies jūtamas, taču patīkamas pārmaiņas. Galvenais, esi gana atvērts un pretimnākošs, šoreiz vairāk uzmanības velti tieši partnera vajadzībām. Darba dzīvē turpretim viss notiks pa vecam. Ikdienas darbi tev nekādas problēmas nesagādās. Nedēļas nogalē piemērots laiks, lai dotos apciemot radiniekus.

STRĒLNIEKS Tev nedēļas sākums var izrādīties diezgan saspringts. Zvaigznes iesaka rūpīgi pārbaudīt paveikto, kā nākas pārliecināties, ka padarītajā nav ieviesušās kāds neuzmanības kļūdas. Ieklausies šonedēļ saņemtajā informācijā, tā noderēs pavisam netālā nākotnē. Nedēļas otrā puse veiksmīga jaunu projektu īstenošanai, ārzemju komandējumiem. Centies nesamulst kutelīgās situācijās, vairāk likt lietā sev piemītošo asprātību un harismu.

MEŽĀZIS Šajā nedēļā tevi gaida daudz lietišķu darba kontaktu. Naudas piesaiste būs atkarīga no tavas spējas būt ne tikai lietišķam, bet vienlaikus arī diplomātiskam un šarmantam. Panākumos lieku lomu spēlēs arī prasme veidot attiecības ar kolēģiem, kuras balstītas uz abpusēju uzticēšanos. Nedēļas otrā puse būs labvēlīgs laiks mīlas jomai, personīgajām attiecībām. Brīvdienās labi atpūties, esi kopā ar ģimeni!

ŪDENSVĪRS Nedēļas sākums var izvērsties kā turpinājums aizgājušajām brīvdienām, proti, tu lustēsies uz nebēdu, kāds Ūdensvīrs pat pamanīsies savienot darbu ar izklaidi. Šonedēļ neiesaisties pasākumos, par kuru lietderīgumu neesi īsti pārliecināts. Ja vairāk ieklausīsies savā intuīcijā, tā ļaus daudz sekmīgāk īstenot ieceres, kā arī izvairīties no liekām nepatikšanām. Nedēļas izskaņā var rasties iespēja doties neplānotā un patiesi trakulīgā ceļojumā.

ZIVIS Centies pēc iespējas pilnvērtīgāk izmantot šo nedēļu, jo veiksme tev smaidīs gandrīz visu laiku. Jautājums, vai spēsi saskatīt un izmantot radušās iespējas, vai spēsi pārvarēt nedrošību, pašpārliecinātības trūkumu. Attiecībās ar mīļoto spīdēsi ar asprātību, pievilcību, no tevis varēs sagaidīt pēkšņas idejas par brīvā laika pavadīšanas iespējām. Velti pienācīgu uzmanību veselībai, pašsajūtai, jo tās atgūšana var prasīt ievērojamus finansiālus tēriņus.

Redaktors iesaka