Modē atkal beretes un brošas: atgriežas astoņdesmitie
Tuvojas izstāde “Baltic Beauty 2018”

Mode un stils

FOTO: Pexels

Iedvesmojies no pasaules modes tendencēm!

Atgriežas 80. gadu mode 

Patlaban pasaules modē ir aktuāla 80. gadu mode, paspilgtinot sievišķību un attālinoties no vīrišķīgiem akcentiem. Apģērbā aktuāli ir zvēru un ziedu apdrukas, rūtis un spīdumi. Jaunākā tendence ir arī elastīgās matu lentes un matu rotas ar ziediem.

FOTO: Publicitātes foto

Atkal modē beretes!

Šajā sezonā pasaule ir atvērta beretēm, lakatiem, apaļajām šallēm un cepurēm, kas kā maska noklāj ne tikai galvu, bet arī seju – balaklava. Tieši melnas ādas beretes ir visaktuālākās, modernākās un pat universālākās!

FOTO: Publicitātes foto

Sarkanas lūpas

Šī gada meikapa modes tendences ir platas, ģeometriskas, neordināras acu līnijas savienojumā ar sārtām vaigu ēnām un krāsainām, spīdīgām acu ēnām, kas it kā nevērīgi uzklātas līdz pat uzacu līnijai. Sezonas lūpu krāsas tonis ir sarkans.

FOTO: Publicitātes foto

Vienmēr aktuālais bobs

Patlaban ļoti aktuālo matu griezumu sarakstā ir karē, bobs, pagarinātais bobs, piksi, graduēts griezums ar miniatūru poniju. Matu sakārtojumos aktuāls ir shaggy stils – dažāda garuma šķipsnas. Būsi stilīga, ja matus krāsosi tādās krāsās kā vēsi blonds, medus, limonāde vai brūnā ar ķiršu nokrāsu. Arī dabisks matu tonis šobrīd ir modē!

Bobs

FOTO: Publicitātes foto

Bez brošām un apaļiem auskariem neiztkt

Šogad var atļauties apaļas formas auskarus, vienu auskaru, garus cimdus, ķēdes un ģeometrisku formu somiņas. Aktuālas ir brošas, ko var spraust gan pie mēteļiem, šallēm un blūzēm, gan pie cepurēm un somām!

FOTO: Publicitātes foto

4. novembrī izstādē “Baltic Beauty 2018” notiks seminārs “Chanel manā iztēlē”, kurā astoņkārtēja Latvijas čempione frieziermākslā Viktorija Poleckiha un imidža konsultante Natālija Gorelko no Baltkrievijas veidos piecus tēlus pēc jaunākajām modes tendencēm pasaulē. Starp citu, ir atgriezies 80. gadu stiliņš ar noteikumu – lai dzīvo sievišķība!

“Seminārā parādīsim un pastāstīsim par jaunākajām matu un apģērba tendencēm un to, kā šīs zināšanas lietot ikdienā. Kā savam tēlam piešķirt individualitāti? Šosezon galvenais akcents ir matu sakārtojums – kreativitāte, klasika, konservatīvisms un arī šokējoši griezumi. Modelējot sejas kontūru ar matu griezumu, sievietes tēlu var padarīt par pieciem gadiem jaunāku,” norāda stiliste un frieziere Viktorija Poleckiha.

Seminārs “Chanel manā iztēlē” notiks 4. novembrī un to vadīs starptautiskās klases TOP stiliste, astoņkārtēja Latvijas čempione frieziermākslā Viktorija Poleckiha (Latvija) un imidža konsultante, stiliste Natālija Gorelko (Baltkrievija). Meistares seminārā apskatīs piecas galvenās tēlu veidojošās sastāvdaļas: matu griezumu, krāsu, meikapu, apģērbu un aksesuārus.

“Dzīvojam ļoti interesantā laikā, kad modē ir stils, kas atbilst cilvēka dzīvesveidam un kas nepārtraukti pielāgojas neizbēgamajai cilvēka attīstībai,” ­– tā stila eksperte Viktorija Poleckiha.

Seminārā “Chanel manā iztēlē” tēlu veidošanai tiks izmantoti apģērbi no “Mucina” (Latvija), “Boutique Showroom” (Latvija), aksesuāri no “Decorati on by Kaminskaya” (Baltkrievija) un “Три Сестры Аксессуары“(Baltkrievija). Starp citu, dizaineres no Baltkrievijas par godu Latvijas 100 gadiem ir izveidojušas īpašus auskarus Latvijas karoga krāsās.

Redaktors iesaka

Lasītākais šobrīd