Brīdinājums!

Šo lapu nedrīkst atvērt, ja Tev vēl nav 18 gadu.

Man jau ir 18 Man vēl nav 18

Vīriešu viedoklis no lasītāju vēstulēm: vai partneris ir vainīgs, ja sieviete nesasniedz orgasmu
18+

FOTO: Pexels

Sekss un attiecības ir tēma, kas, šķiet, interesē gandrīz visus vai vismaz lielāko daļu. Kāds par to disukutē skaļi, kāds varbūt izliekas, ka uz viņu tas neattiecas. Kā viena no aktuālākajām tēmām ir sievietes orgasms un nebeidzamie jautājumi, vai vīrietis spēj apmierināt savu partneri?

Diskusijas izraisījusi tēma, vai partneris ir vainīgs, ja sieviete nesasniedz orgasmu, jo ir saņemtas vairākas vēstules no vīriešu lasītāju puses. Lūk, pikanti izvilkumi no vēstulēm!

“Ja sieviete nesasniedz orgasmu, tad partneris nav piemērots viņai,” raksta kāds lasītājs. “Es tā uzskatu. Sieviete kaifu sasniedz, ja vīrietis viņu uzbudina. Ja ar vienu var sasniegt orgasmu, ar otru nevar, ir skaidrs, ka tas otrs nav viņai piemērots.”

“Man patīk, ja sieviete beidz, tas ir svarīgi. Un man patīk sekss, es nevaru bez tā, nesaskatu tur nekā slikta.”

“Sievietes pašas māk sasniegt orgasmu, un tas ir forši! Es zinu, ka orgasms jums ir dažāds. Ja sieviete pati prot beigt, tas ir citādi. Seksa laikā ir atkal citādāk. Orgasms jums ir ilgāk kā mums,” kāds cits atkal raksta.

Oponējot, ka nav viss gluži tā kā grāmatās raksta, man atbild: “Es zinu, ko saku! No klitoriņa var beigt! Arī seksa laikā, bet ne visas to var. Tev laikam ir citādāk.” Nez, kāpēc tāda piezīme, nodomāju.

“Orgasmu var sasniegt daudz reizes. To var just, vai viņa trīc no kaifa vai ne. Es zinu, ka sieviete ilgi trīc no kaifa.”

“Liels izmērs sievietei nav labi. Jo lielāks, jo labāks? Muļķības! Tad jau sievietei sāp!”

Tāds tiešums pārsteidz, tomēr tēma ir gana pikanta, lai sagaidītu ko citu: “Manuprāt, vai sieviete vēlas seksu un ir uzbudināta, norāda tas, cik viņa ir “slapja”.”

Kāds cits lasītājs raksta šādi: “Es, piemēram, nekad nebeidzu no mineta. Nezinu, kāpēc, no tā nav nekāda kaifa. Ir patīkami, bet beigt nevaru. Tomēr ir svarīgi, lai sievietei seksā ir labi ar mani. Tas ir galvenais.”

“Gribas dot sievietei tādu seksu, kādu viņa vēlas. Es ātri uzbudinos, kaut ne no visām sievietēm, bet man kopumā labāk patīk, ja kaifo sieviete. Ir labi, ja sieviete var beigt gan pati, gan ar vīrieti, bet vislabāk ir beigt kopā.”

“Ja sieviete mīlējas ar sievieti, tas nozīmē, ka vīrietis viņai nespēj dot maigumu, glāstus,” kāds cits lasītājs raksta par cita veida attiecībām. “Vispār ir tā, ka es nesaprotu, kā sieviete var nesasniegt orgasmu no seksa. Viņai tad kaut kas nav kārtībā, un es neuzskatu, ka tā ir vīrieša vaina.”

“Manuprāt, lielākā daļa sieviešu masturbē, tādā veidā sasniedzot orgasmu. To dara visas,” apgalvo kāds pārliecināts vīrietis. “ Kā var būt citādi, ja, piemēram, seksa nav ilgāku laiku? Un es neko sliktu tur nesaskatu.”

Uz augšu