Liepājā pašvaldības policija stipri iereibušam vīrietim atsavina šaujamierocim līdzīgu priekšmetu

Vīrietis uz soliņa.

FOTO: Edijs Pālens/LETA

Vakar Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas darbinieki, patrulējot Jūras ielā, kādam stipri iereibušam vīrietim atsavinājuši šaujamierocim līdzīgu priekšmetu, informēja pašvaldības policijas pārstāvis Kaspars Vārpiņš.

Patrulēšanas laikā policijas darbinieki Jūras ielā ievēroja uz soliņa sēdošu vīrieti, kurš, kā izskatījās, sarunājās ar sevi un vicināja rokas. Vēršoties pie vīrieša, lai pārliecinātos, ka viņam nav vajadzīga palīdzība, tika konstatēts, ka vīrietis atrodas stiprā reibumā.

Sarunājoties ar vīrieti, policijas darbinieki ievēroja, ka zem atvērtas virsjakas viņam atrodas plecu josta ar ieroču maksti, kurā atradās šaujamierocim līdzīgs priekšmets. Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas darbinieki nekavējoties atņēma ierocim līdzīgo priekšmetu, lai novērstu iespējamo apdraudējumu apkārtējiem.

Ņemot vērā to, ka 1969. gadā dzimušais vīrietis bija stiprā reibuma stāvoklī, viņš tika nogādāts Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas Pagaidu turēšanas telpās atskurbšanai, pēc kuras viņš un ierocim līdzīgais priekšmets tika nogādāts Valsts policijā lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai.

Uz augšu