P 26.10.2020.

Rīgā filmējas seriāla Narcos aktieris Matiass Varela
Foto

Seriāla "Narcos" aktieris Matiass Varela Rīgā filmējas Zviedrijas seriāla "Apžilbinātie"

FOTO: Jānis Škapars/TVNET

Rīgā, Pils ielā 21, šodien notika Zviedrijas seriāla "Apžilbinātie" filmēšanas process, kas norisināsies līdz decembra vidum - aģentūru LETA informēja producentu kompānijas SIA "Baltic Pine Films" pārstāvji.

Viens no aktieriem ir slavenais zviedrs Matiass Varela, kurš filmējies seriāla Narcos, kas vēsta par kokaīna ražošanas un tirdzniecības uzplaukumu 80. gados Kolumbijā. 

Seriāls ir finanšu pasaules trilleris par jaunu zviedru žurnālisti Karolinu Neirāti, kura, par spīti milzu pretestībai, atmasko plaukstošas bankas noziedzīgos darījumus.

Seriāls ir zviedru televīzijas kanālu "TV4" un "C More" pasūtījums, ko kopproducē kinokompānijas "FLX" un "Film Capital Stockholm" sadarbībā ar Dānijas, Somijas un Norvēģijas televīzijas kanāliem.

Turpmākā mēneša laikā Rīgā tiks uzņemti vairāk nekā 70% seriāla materiāla. Filmēšana notiks vairāk nekā 20 dažādos filmēšanas objektos, tostarp Latvijas Nacionālajā operā, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, Rīgas Ekonomikas augstskolā, Latvija Radio namā un citās vēsturiskās ēkās Vecrīgā un Klusajā centrā.

Fotogalerija: Rīgā filmējas seriāla "Narcos" aktieris Matiass Varela

Filmēšanā ir iesaistīts radošais un tehniskais personāls no Latvijas, kā arī otrā plāna aktieri un masu skatu dalībnieki no Latvijas.

"Baltic Pine Films" šī gada oktobrī saņēma Rīgas domes līdzfinansējuma programmas "Rīgas filmu fonds" atbalstu.