P 25.01.2021.

Daiļā Diāna Kubasova pozē bikini, mīļi apskāvusi čūsku

Diāna Kubasova

FOTO: Audrius Dzimidavicius

Vērīgākie droši vien ir pamanījuši, ka blogere, modele un skaistumkonkursu dalībniece Diāna Kubasova šobrīd piedalās starptautiskā skaistumkonkursā Miss Multiverse, kas notiek jau no 21. oktobra. Konkurss norisināsies trīs nedēļas, un uzvarētāja tiks paziņota Hard Rock Hotel & Casino Punta Cana, Dominikanas Republikā, kā ziņots konkursa oficiālajā mājas lapā.

Latvijas pārstāve Diāna Kubasova savā Instagram profilā ik pa laikam dalās ar notikumiem, kā viņai veicas skaistumkonkursā. Nesen viņa ievietojusi drosmīgu fotogrāfiju, kurā redzama pozējam ar čūsku! Ne katram tas būtu pa spēkam.

Paralēli krāšņajiem un interesantajiem notikumiem Diānai diemžēl ir nācies arī saaukstēties, jo pirms kāda laika Instagram Stories viņa ievietoja video, ka ir apslimusi un nākas dzert antibiotikas. Cerēsim, ka tagad Diāna jau ir vesela, un vēlēsim viņai veiksmi konkursā!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Met this cute snake during Miss Multiverse pageant a couple of days ago! ? Head over so my YouTube channel to see my latest VLOG from Miss Multiverse and the beautiful Dominican Republic! ? . My Chinese horoscope is Snake! ? Do you know yours❓ . The Chinese Zodiac, known as Sheng Xiao, is based on a twelve-year cycle, each year in that cycle related to an animal sign. These signs are the rat, ox, tiger, rabbit, dragon, snake, horse, sheep, monkey, rooster, dog and pig. ? . Lucky Numbers for snakes are 2️⃣,8️⃣,9️⃣ Lucky Colors: ❤️?? Lucky Flowers: orchids, ? . Before I even knew about my Chinese zodiac, my favourite colours have always been red and black, I love number 9 and orchids - I even have them tattooed on my shoulder! So it was really exciting to find this out! ? . How about your Chinese Zodiac❓Do you know your sign❓ . #chinesehoroscope #snake #lovesnakes #python

A post shared by ???? ?????????? ?????? ???? (@dianakubasova) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

?? ?? ???????ℝ?? ? ??- help me win- see below! ?? Palīdzi man uzvarēt ???? ??????????! Lai uzvarētu, man nepieciešami sasniegumi daudzās ziņas - ne tikai labi jāizskatās, bet jābūt arī spēcīgai fitnesā, jāizceļas līderībā, uzņēmējdarbībā, labdarībā un daudzās citās jomās! ? Tas nozīmē, ka ātri jāpielāgojas dažādām situācijām, vietām, kultūrām, kā arī jābūt entuziastiskai par dažādiem piedzīvojumiem un pārbaudījumiem, ko liktenis sniedz uz savas paplātes! ?✨ . Tas nozīmē būt arī lepnai par to, kas es esmu un no kurienes nāku! ?? Esmu spēcīga, taču reizē arī mīloša! Man patīk skaisti pucēties, taču nebaidos būt es pati un bez jebkādas kosmētikas uz manas tālu no perfektās ādas ākstīties savos insta stories vai rādīt Jums savas nepilnības pirms/pēc dažādām procedūrām. ? . Es gribu pierādīt visiem, ka lai arī nāku no mazas valsts un mūsu nav daudz, kopā mēs esam spēcīgi! ??? Un kopā mēs varam uzvarēt šajā izaicinājumā! ? . .❗️Noteikumi ir vienkārši- spied like, komentē & dalies ar šo ziņu savos stories, aicinot savus draugus man sekot un atbalstīt - un Tu palīdzēsi man uzvarēt šajā disciplīnā un parādīt pasaulei, ka Latvijā var! ? ... ?? For me being ?????????? means excelling in many things - beauty, fitness, leadership, entrepreneurship and many others! ? It’s means adapting to different situations, places and cultures, loving life and people, being excited about the adventures and challenges our destiny serves us! ✨ . It also means being proud of who I am and where I am from! ?? I am strong and fierce, but also loving & caring! ❤️ I love being all glammed & dressed up! But I’m also not afraid of being myself, not wearing any makeup on my far-from perfect skin and I am not ashamed of my weirdness & dorky laugh that you can notice often on my Insta-Stories. ? . I would like to show everyone that me and you- together we are strong! And only together we can win this social media challenge! . .❗️HELP ME WIN - like, comment and share this pic in your stories- invite your friends to follow and support me! ❤️ . #missmultiverse #hrhpuntacana #ramonahaar #cocobongo #multiversekubasova

A post shared by ???? ?????????? ?????? ???? (@dianakubasova) on

“Neliels ieskats manā pirmajā dienā Dominikānas Republikā - lentu izsniegšanas ceremonija, Miss Islandes dzimšanas dienas svinības, Hard Rock Hotel,” video komentē modele.

Redaktors iesaka