Pārvērtību šovā ekspertu komandai pievienojas blogere Maija Armaņeva

FOTO: publicitātes

30. janvārī pārvērtību šovs "Gatava pārvērtībām" televīzijas ekrānos atgriezīsies ar trešo sezonu, lai skatītājus atkal priecētu ar noderīgiem stila padomiem un kolorītu sieviešu stāstiem. Jaunajā sezonā modes ekspertu komandā būs izmaiņas - stilistes Natālijas Zolbergas vietā komandai pievienosies skaistuma un dzīvesstila blogere Maija Armaņeva.

Šova producente Sandija Miezīte komentē jaunumus: "Natālijas dzīvē ir notikušas ļoti skaistas pārmaiņas un viņa ir devusies māmiņas atvaļinājumā, tādēļ pārvērtību komandai šosezon pievienosies Maija."

"Jau iepriekš, strādājot ar klientēm, esmu daudz palīdzējusi tām mainīties ne vien vizuāli, bet arī mainīt savu dzīvi kopumā. Esmu priecīga, ka šovā to spēšu īstenot vērienīgākā mērogā. Es vēlos aicināt sievietes būt drosmīgām un būt patiesi gatavām pārvērtībām, jo tikai tādā veidā mēs kopīgi spēsim panākt izcilāko rezultātu," par gaidāmo šovā dalās Maija Armaņeva.

Šovs “Gatava pārvērtībām” sniedz iespēju sievietēm mainīt savu izskatu un dzīvi ekspertu pavadībā. Raidījumu ietvaros dāmas dalīsies emocionālos stāstos, kādēļ tieši viņas ir pelnījušas pārvērtības. Atklātos stāstus un dāmu vizuālo izskatu izvērtēs modes eksperti, izvēloties tās, kurām pārvērtības nepieciešamas visvairāk.

Maija šovā pievienosies stilistei Žannai Dubskai un modes māksliniekam Aleksandram Pavlovam.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Turcija vai nu patīk, vai nu uz šejieni nelido. Es šo reģionu esmu iecienījusi tieši kā ļoti labu vietu atpūtai ar bērnu ???? Pa lielam te ir viss un pat vairāk, lai bērnam būtu interesanti jebkurā vecumā. Jauni draugi, saule un jūra, aktīva ikdiena un milzums pozitīvu emociju! ?? Arī šogad esmu izvēlējusies pagarināt vasaru tieši Turcijā un mana izvēle viesnīcas ziņā krita uz @rixos_premium_belek, jo: 1) pats nosaukums Rixos jau ir savā veidā kvalitātes zīme ?? (protams, ir nianses, bet tad tā nebūtu Turcija - pret to ir jāattiecas vienkāršāk un ar humoru) ?; 2) tieši no šīs viesnīcas katru dienu atiet ‘shuttle bus’, kas 15 minūtēs aizved uz @thelandoflegends atrakciju parku ? un nav atsevišķi jāmaksā par ieeju (jo šis parks arī ietilpst Rixos grupā); 3) šoreiz es vēlējos ne pašu lielāko teritoriju un ne skaļāko viesnīcu ??‍♀️, tādēļ atkal mana izvēle bija par Rixos Premium Belek. Bērniem šeit nav liela akvaparka, bet ir nelieli slidkalniņi, kurus visu laiku uzrauga divi ‘lifeguards’. ??‍♂️ Ir savs kinoteātris ar divām zālēm, istaba ar ‘ping pong’ galdu, bērnu klubs Rixy Club, kā arī viesnīcas apzaļumotajā teritorijā dzīvo vesela kaķu ģimene ar maziem kaķēniem. ? Šodien apskatīsim visu, kas ir pieejams viesnīcas iekštelpās, jo pirmā dienas puse nebūs tā saulainākā ?⛈ Cerams, ka ar saviem storijiem un šo nelielo aprakstu būšu palīdzējusi jums izlemt, kurp doties atpūtas ceļojumā ar bērniem un uz ko pievērst uzmanību, izvēloties viesnīcu.

A post shared by ⚜Maija Armaneva ?? (@maija_armaneva) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Night out with my ♥️ who’s behind the camera, obviously ? @maris_mezhals

A post shared by ⚜Maija Armaneva ?? (@maija_armaneva) on  

Uz augšu
Back