Briedis atbild Gevoram: Viņš zina vairāk valodas, tāpēc ir gudrāks
Video no preses konferences

FOTO: Edijs Pālens/LETA

Latvijas vadošais bokseris Mairis Briedis cer, ka sestdien Čikāgā Pasaules boksa supersērijas ceturtdaļfinālā varēs dzirdēt latviešu fanu atbalstu.

Briedis sestdien ASV pilsētā Čikāgā aizvadīs boksa supersērijas ceturtdaļfināla cīņu ar Vācijas pārstāvi Noelu Gevoru, spēkojoties pirmā smagā svara kategorijas (līdz 90,7 kilogramiem) ietvaros. Abi bokseri cīnīsies par Pasaules Boksa padomes (WBC) Dimanta jostu.

Iepriekš šonedēļ Gevors pauda, ka esot gudrāks par Briedi.

"Viņš zina vairāk valodas nekā es, tāpēc viņš ir gudrāks par mani," ceturtdien preses konferencē jokoja Briedis. "Bet bokss - tas ir pavisam kaut kas cits. Boksa supersērijas dalībniekiem ir paveicies, jo šajā kategorijā ir tūkstošiem sportistu, bet tikai astoņiem ir iespēja piedalīties turnīrā."

"Ļoti smagi trenējāmies, bija labi sparingi. Amerikā visiem patīk dzirdēt savstarpējus apvainojumus starp bokseriem, bet visu redzēsim ringā. Šobrīd neko nevaru pateikt par cīņu, viss noskaidrosies sestdien," pauda Briedis.

Abu bokseru duelis norisināsies "UIC Pavilion" arēnā, kur vietas ir aptuveni 9500 skatītājiem.

"Ceru, ka uz cīņu atnāks arī vietējie latvieši un sagaidu, ka varēšu dzirdēt viņu atbalstu," uz Čikāgas latviešu atbalstu cer Briedis.

Tikmēr Gevors pauda gandarījumu, ka ticis pie iespējas cīnīties šajā turnīrā.

"Nevaru sagaidīt sestdienu. Briedim bija labas cīņas pret Oleksandru Usiku un Maiku Peresu. Visu cieņu viņam, taču arī esmu labs bokseris," uzsvēra Gevors.

Briedis 25 cīņās guvis 24 uzvaras, 18 gadījumos virsroku gūstot ar nokautu. Iepriekšējo dueli latvietis aizvadīja jūlijā, pārliecinoši pēc punktiem uzvarot francūzi Brandonu Delorjē.

Tikmēr Gevors karjeras laikā 24 cīņās izcīnījis 23 uzvaras, desmit no tām gūstot ar nokautu. Viņš iepriekšējo cīņu aizvadīja pērnā gada septembrī, kad uzvarēja amerikāni Aizeju Tomasu.

Plašāk par gaidāmo dueli un Brieža nākamo pretinieku varat lasīt ŠEIT.

Supersērijas pusfinālā šī dueļa uzvarētājs tiksies ar poli Kšištofu Glovacki vai krievu Maksimu Vlasovu, kuri savstarpēju cīņu arī aizvadīs sestdien Čikāgā. Abi bokseri cīnīsies par Pasaules Boksa organizācijas (WBO) pagaidu čempiona jostu.

Video no Brieža - Gevoa preses konferences varat skatīties no 20:15:

Uz augšu