P 30.11.2020.

Lāčplēša dienas pasākumu dēļ slēgta satiksme 11. novembra krastmalā un daļā Rīgas centra

FOTO: Edijs Pālens/LETA

Saistībā ar Lāčplēša dienas pasākumu norisi, šodien vairākās vietās Rīgā tiks ierobežota satiksme, kā arī būs slēgta satiksme 11. novembra krastmalā, aģentūrai LETA pavēstīja Rīgas domes pārstāve Aira Šmelde.

No pulksten 17 līdz 24 būs slēgta transportlīdzekļu satiksme Kaļķu ielas posmā no 11. novembra krastmalas līdz Rātslaukumam, savukārt no pulksten 18 līdz 24 - 11. novembra krastmalas posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai. Tāpat šodien no pulksten 7 līdz 12. novembra pulksten 4 slēgs transportlīdzekļu satiksmi brauktuvēs Strēlnieku laukumā.

Pils ielas posmā no Poļu gātes līdz Doma laukumam un Doma laukuma posmā no Pils ielas līdz Jēkaba ielai no pulksten 18 līdz 24 tiks organizēta divvirzienu satiksme.

No pulksten 6 līdz 12 stāvēt nedrīkst Aizsaules ielas abās pusēs, Varoņu ielas abās pusēs, posmā no Aizsaules ielas līdz ēkai Varoņu ielā 3A un autostāvvietā pie I Meža kapiem Aizsaules ielā.

11. novembra krastmalas abās pusēs, posmā no Akmens tilta līdz Vanšu tiltam aizliegts apstāties un stāvēt no pulksten 7 līdz 24.

Nepieciešamības gadījumā šodien no pulksten 8.30 līdz 10.15 būs ierobežota vai slēgta transportlīdzekļu un gājēju satiksme Herdera laukumā un no pulksten 10.30 nodrošināta ceļu satiksmes regulēšanu Aizsaules ielas un Gaujas ielas krustojumā, kā arī Meža prospekta un Varoņu ielas krustojumā.

Vēl no pulksten 12.35 līdz 13.45 nepieciešamības gadījumā būs ierobežota vai slēgta gājēju satiksme Brīvības laukumā un no pulksten 17 - lāpu gājiena maršrutā: Rīgas Brāļu kapi-Varoņu iela-Gaujas iela-Miera iela-Brīvības iela-Brīvības bulvāris-laukums pie Brīvības pieminekļa-Kaļķu iela-Strēlnieku laukums.

Pašvaldībā atgādina, ka Nacionālo bruņoto spēku Militārā policija šodien no pulksten 11 līdz 14 kontrolēs un nepieciešamības gadījumā ierobežos vai slēgs kuģošanas līdzekļu satiksmi Pilsētas kanālā, posmā no Bastejkalna tilta līdz gājēju tiltam pie Krišjāņa Barona ielas.

Pasākumu norises vietās tiks slēgta arī velorikšu satiksme.

Tāpat līdz pulksten 11 transportlīdzekļiem ir aizliegts apstāties un stāvēt starp Herdera laukumu un Doma laukumu abās ielas pusēs, kā arī pašos laukumos.

Līdz pulksten 14 aizliegts apstāties un stāvēt Aspazijas bulvāra abās pusēs, posmā no Teātra ielas līdz Kaļķu ielai un Zigfrīda Annas Meierovica bulvāra abās pusēs un posmā no Kaļķu ielas līdz Smilšu ielai.

Aktuālākās ziņas