Austrālijā aizturēta sieviete aizdomās par adatu saduršanu zemenēs

LETA/AFP
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.
24.09.2018 - paziņojums pircējiem kādā Austrālijas pārtikas veikalā, aicinot sagriezt zemenes pirms to lietošanas.
24.09.2018 - paziņojums pircējiem kādā Austrālijas pārtikas veikalā, aicinot sagriezt zemenes pirms to lietošanas. Foto: Reuters / Scanpix

Austrālijā aizturēta sieviete aizdomās par gadījumiem, kad pārdošanā veikalos esošās zemenēs bija sadurtas adatas, svētdien paziņojusi policija.

Septembrī Austrālijā tika reģistrēti vairāk nekā 100 gadījumi, kad cilvēki veikalos iegādājās zemenes, kurās sadurtas adatas.

Pirmais šāds gadījums nāca atklātībā, kad slimnīcā ar vēdersāpēm tika nogādāts kāds vīrietis pēc tam, kad bija apēdis zemeni, kurā bija iedurta adata.

Viens šāds gadījums tika konstatēts arī Jaunzēlandē.

Notikušais šokēja Austrālijas sabiedrību. Policija sāka plašu izmeklēšanu, un valdība palielināja cietumsodus par šādiem noziegumiem.

Policija ziņoja, ka "pēc sarežģītas (..) un plašas izmeklēšanas" aizturēta 50 gadus veca sieviete.

Plašāku informāciju par sievietes motīviem policija neatklāja. Nav zināms arī, kādas apsūdzības viņai tiks izvirzītas.

Adatu atrašana zemenēs nodarīja lielus zaudējumus zemeņu audzētājiem, kuriem nācās izgāzt atkritumos tonnām zemeņu, kuras neviens vairs nevēlējās iegādāties.

Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu