Krievijā populārā latviešu izcelsmes aktrise Bļodāns dod mājienu, ka zaudējusi bērniņu

FOTO: Instagram/ bledans

Evelīna Bļodāns (49), Krievijā populārā latviešu izcelsmes aktrise, septembrī Andreja Malahova šovā paziņoja, ka kļūs par māti trešajam bērnam, pateicoties mākslīgajai apaugļošanai. Tomēr nesen aktrise deva mājienu, ka viņa ir zaudējusi mazuli.

Aktrise allaž bija sapņojusi par meitiņu, bet, tā kā viņai nav nopietnu attiecību, Evelīnai tika veikta mākslīgā apaugļošana, kuru iemūžināja arī Andreja Malahova televīzijas raidījuma komanda. Taču nesen fani pieļāva, ka Bļodāns varētu simulēt grūtniecību, tā kā  viņa joprojām veic daudzus pārlidojumus un izpilda dažādus sarežģītus jogas vingrinājumus. Tomēr tagad tapis skaidrs, ka aktrises sapnis par trešo mazuli varētu nevis tikt simulēts, bet būt zaudēts. 

"Tā mēdz notikt – dvēselē smagi, bet darbā jautri… Es domāju, cik ilgi es vēl tā izturēšu… Bet es vēlos, lai jūs fotogrāfijās un video redzētu tikai manus smaidus un pozitīvos kadrus! Un ja kaut kas neizdodas, ja kaut kas ir ļoti sāpīgi – lai tas paliek aizkadram! Negribu vairs ne ar ko dalīties… Tikai prieku! Tikai smaidīt! Man ir divi dēli, darbs, saule dvēselē. Bet sapņi… Izrādās, ka reizēm tie var tikai palikt sapņi… Bet mums ir jāmēģina tos realizēt. Un vajadzētu pārāk neaizkavēties, lai nav par vēlu," rakstīja Bļodāns.

Vairāki viņas fani pieļāva, ka ar emocionāli tekstu viņa norāda, ka mēģinājums trešo reizi kļūt par māti nav izdevies.

Evelīnai ir divi dēli - 24 gadus vecais Nikolajs no pirmās laulības ar izraēliešu uzņēmēju un sešus gadus vecais Semjons, kurš cieš no Dauna sindroma. Ar Semjona tēvu Aleksandru aktrise izšķīrās pagājušajā gadā. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Evelina Bledans (@bledans) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Evelina Bledans (@bledans) on

Uz augšu