Savvaļas ugunsgrēkā Kalifornijas ziemeļos bojāgājušo skaits sasniedz 42
Foto

FOTO: Noah Berger/TT NYHETSBYRÅN

Savvaļas ugunsgrēkā ASV Kalifornijas štata ziemeļos bojāgājušo skaits ir pieaudzis līdz 42 cilvēkiem, padarot to par upuru skaita ziņā lielāko ugunsgrēku Kalifornijas vēsturē, pirmdien apstiprināja Bjūtas apgabala šerifs.

Ugunsgrēks ir izpostījis Bjūtas apgabala Paradaizas pilsētu un tās apkaimi. Bojāgājušie tika atrasti izdegušos automobiļos, blakus tiem vai savu māju krāsmatās.

3

Iepriekš bija ziņots par 29 bojāgājušajiem. Pirmdien turpinājās upuru un izdzīvojušo meklēšana, un šerifs informēja, ka vairāku simtu cilvēku atrašanās vieta vēl nav noskaidrota.

Ugunsgrēks sākās pagājušajā ceturtdienā mežā netālu Paradaizas. Pirms tam Paradaiza bija populāra pensionāru apmešanās vieta, un apmēram ceturtdaļa no pilsētas iedzīvotājiem bija vecāki par 65 gadiem.

3

Divi citi ugunsgrēki, kas plosās Kalifornijas dienvidos, ir prasījuši divu cilvēku dzīvības. Abi upuri atrasti populārajā piekrastes kūrortā Malibu.

Savvaļas ugunsgrēkus Kalifornijā, kas iznīcinājuši vairāk nekā 7000 ēku un kuros izdeguši vairāk nekā 840 kvadrātkilometru, dzēš vairāk nekā 8000 ugunsdzēsēju.

Fotogalerija: Ugunsgrēka atstātās sekas Kalifornijā