S 6.03.2021.

Ar ko ir bīstams Dzeltenās Cūkas gads - 2019. gada prognozes

FOTO: Pixabay

Ar ko ir bīstams Dzeltenās Cūkas gads? Tas nav tik nevainīgs, kā šķiet. Tomēr no nepatikšanām ir iespējams izvairīties.

Katra jauna gada sākumā mēs ticam, ka turpmākos 12 mēnešus mūsu dzīve izmainīsies uz labāko pusi, un 2019. gads nebūs izņēmums. Jau tagad daudzi uzdod jautājumus, kas notiks tuvākajā nākotnē.

2019. gada pareģojumos astrologi un gaišreģi ir sapratuši, ka šis gads būs īpašs. Par to, kādām grūtībām vajadzētu gatavoties un ar ko bīstams ir Dzeltenās cūkas gads, stāsta The Daily Horo.

Dzelteno Suni nomainīs Dzeltenā Cūka, kas ietekmēs visas dzīves sfēras. Pēc būtības Cūka ir ļoti laipna un miermīlīga radība, tomēr arī diezgan viltīga un dīvaina. Astrologi apgalvo, ka viņa var dzīvē atgriezt daudzus cilvēkus un palīdzēt izlabot kļūdas, kas pieļautas 2018.gadā. Viss gan nav tik priecīgi, jo Cūkas ir arī agresīvas un nepiekāpīgas. Paralēli labajām īpašībām, Cūka pēc horoskopa ir izslavēta ar kaislībām, merkantīlismu, kas var atnest nopietnas problēmas un nepatikšanas. 2019. gadā ir īpaši uzmanīgi jāapietas ar naudu un laicīgi jāplāno nopietni pirkumi. Lai gan gada pavēlniece ļaunu nevēl, viņas mīlestība pret skaistām un izsmalcinātām lietām var būt pārmērīga. Daudziem gads būs finansiāli grūts un parādiem bagāts.

» Iznākusi jauna grāmata tiem, kas tic horoskopiem

Pārmērīga mīlestība pret naudu - tā 2019. gadā var kaitēt. Ekonomija palīdzēs tikai tad, ja tu atteiksies no neplānotiem pirkumiem. Tomēr, ja vēlme ekomēt pāraugs skopulībā un mantkārībā, šis būs ļoti grūts gads. Pārāk uzticēties citiem arī nevajadzētu nākamajā gadā. Astrologi iesaka nevienam nestāstīt par saviem plāniem, lai nevarētu tos ietekmēt. Cilvēki, kas ir tik atklāti, var kļūt par krāpnieku un afēristu upuriem, un tas var izvērsties par lielām naudas problēmām un pat problēmām ar likumu.

2019. gadā valdīs Zeme - labklājības un pārpilnības simbols. Zemes stihija ir nepastāvīga un nenoturīga, tāpēc cilvēkiem būs gan kāpumi, gan kritumi, un astrologi iesaka vienmēr būt uzmanīgiem. Atsevišķās situācijās nevajag ieklausīties citu padomos, lai neveiktu kļūdainus lēmumus. Labāk paļauties uz intuīciju vai savu pieredzi. Dzeltenās krāsas ietekme atsauksies uz daudziem cilvēkiem. Neskatoties uz to, ka dzeltenā krāsa ir laimes, labsajūtas un labu emociju simbols, tās ietekme var atsaukties uz veselību. Tas īpaši attiecas uz tiem, kas bieži nervozē vai cieš no hroniskām veselības problēmām. 2019. gadā astrologi iesaka sekot pārmaiņām savā organismā un izvairīties no bīstamiem faktoriem, kas var atslābināt imunitāti.