Ušakova ar cietušajām sievietēm gatava vērsties tiesā pret krāpniecisko donžuānu

Nesen par skaļāko skandālu Latvijas šovbiznesa aprindās kļuva Lienes Ušakovas paziņojums sociālajos tīklos par krāpnieku vārdā Ronalds Alpe, kurš izmanto daiļā dzimuma pārstāves krāpnieciskiem nolūkiem. Pēc paziņojuma Alpe izdevumam “Privātā dzīve” norādīja, ka Liene daudz ko ir safabricējusi, tādēļ radio balss vēlreiz metusies pierādīt savu taisnību.

"Man ir 28 gadi. Esmu jauna, skaista, ne muļķe (līdz brīdim, kamēr lietas neskar vīriešus) [..] Šis kundziņš pats vien met akmeņus savā dārzā. Bez šī ieraksta mēs lieliski būtu varējuši iztikt, bet..." ar šādiem vārdiem Liene sāk savu ierakstu, kas veltīts bēdīgi slavenajam Alpem.

Kā ierakstā bilst Ušakova, viņa ir pieradusi pie komforta un "zināma dzīvesstila", taču tas nebūt nenozīmējot, ka viņas acis iedegoties tikai uz Bentley īpašniekiem. 

"Esmu balta un pūkaina (par seksu šeit nav runas), iespējams, pati mīļākā meitene, ar kādu tu savā dzīvē esi iepazinies, un tu to labi zini. Esmu ļoti jutīga, un man ir laba sirds, tikai man atšķirībā no tevis ir mugurkauls un dzelzs olas. Es nevienam mudakam neļaušu sev dancot pa galvu! Es atbildu par katru savu vārdu. Vai zināji, ka pastāv funkcija izdrukāt visu "WhatsApp" saraksti? Ar laikiem, datumiem. Bildēm. Video. Tu tur kaut ko čiepstēji par vien pāris tikšanās reizēm. Un to, ka datumi ekrānuzņēmumiem piemirsušies. Varbūt man tev par prieku visu izdrukāt, ieskenēt, lai cilvēki papriecājas. Būs īsts cirks pa rubli!" vēsta sieviete.

Kā izrādās, Liene ar Ronaldu romāna vidū bija pašķīrušies, pat sievietes mātei rakstot krāpniekam draudu pilnu vēstuli pazust no viņas dzīves. Ronalds gan nav no Lienes turējies pa gabalu, tādēļ arī situācija nonākusi tik tālu.

"Tu pat manai ģimenei meloji. Būtu vienkārši pazudis un nekad vairs nerādījies manās acīs, bet nē... Jāsāk taču viss no gala. Tu jau biji tas, kas mani uzmeklēja un atkal uzrakstīja. Tikai tālāk viss kļuva arvien sliktāk."

"Es ļāvu sevi vazāt aiz deguna kā mazu bērnu. Un tu man liki justies vainīgai, kad pārmetu tavu "saspringto darba grafiku". Es taču nesaprotot tavu darba intensitāti. [...] Tu man kaut ko minēji par to, ka esmu vienīgā ar kuru esi ticies pēdējo trīs gadu laikā. Vai vēlies, lai arī šajā momentā atsvaidzinu atsvaidzinu atmiņu un minu vismaz desmit, ar kurām esi ticies un stājies seksuāla rakstura attiecībās? [...] Tu labi zini, ka esmu runājusi ar katru tevis pieviltu sievieti (noteikti vēl ir tādas, kuras palaidušas garām pirmo ierakstu). Nekas, manas "lētās slavas gājiens" taču turpinās - šoreiz noteikti ieraudzīs," asa ir Liene.

Tāpat dziedātāja, uzrunājot vīrieti mīļvārdiņā, ir gatava stāties tiesas priekšā, norādot, ka viņas jurists ir pārliecināts, ka, pateicoties daudzajiem pierādījumiem. sievietes tiesā uzvarētu.: "Lieliņš, vairāk kā puse no šīm dāmām ir gatavas liecināt par naudas atmazgāšanas darījumiem, izkrāptiem naudas līdzekļiem, morālu terorizēšanu, draudiem no tavas puses. Neesmu vienīgā, kuras īpašumā ir visas sarakstes, video un zvani, un nez vai tu filtrē, ko runā, jo  tu jau sen esi sapinies savos stāstos. Šoreiz pierādījumu ir vairāk nekā vajag." 

Viņa noslēdz savu sakāmo ar vārdiem: "Tu domā, ka esi tik gudrs? Mēs, meitenes, arī neesam zemē metamas! Visas kopā esam stiprākas, nekā tu domā."

Uz augšu