Laikraksts: Znaroks varētu atgriezties Krievijas izlases kolektīvā

Oļegs Znaroks

FOTO: Sputnik/LETA

Kādreizējais Krievijas hokeja izlases galvenais treneris Oļegs Znaroks varētu kļūt par šīs izlases konsultantu, ziņo Krievijas laikraksts "Kommersant".

Pēc medija pieejamās informācijas Znaroks drīzumā oficiāli varētu kļūt par Krievijas hokeja izlašu galveno konsultantu, pārraugot ne tikai pieaugušo izlasi, bet arī jaunatnes valstsvienības.

Znaroks, kurš savulaik kā hokejists ir spēlējis Latvijas izlasē, šobrīd ir bez darba, jo pēc aizvadītās KHL sezonas šķīrās viņa un Sanktpēterburgas SKA komandas ceļi, taču citos klubos Znaroks par treneri līdz šim nav izraudzīts.

Iepriekš izskanēja baumas, kas viņš varētu kļūt par Mika Indraša pārstāvētās Maskavas "Dinamo" stūrmani, bet vēlāk parādījās informācija, ka par viņu interesi izrāda Kaspara Daugaviņa un Mārtiņa Karsuma pārstāvētā Maskavas "Spartak". Pēc tam gan šīs baumas noliedza gan Znaroks, gan klubu vadības.

Znaroks no 2010. līdz 2014.gadam trenēja Maskavas "Dinamo", kur viņa palīgs bija Harijs Vītoliņš, komandai divas reizes izcīnot Gagarina kausu. Pēc tam Znaroks, tiekot apstiprināts par Krievijas izlases galveno treneri, kļuva par Maskavas kluba konsultantu, bet "Dinamo" galvenā trenera pienākumus pildīja Vītoliņš.

Pēc tam Znaroks vadīja Sanktpēterurgas SKA komandu, ar kuru 2017.gadā arī tika pie Gagarina kausa, bet februārī viņa vadītā Olimpisko atlētu no Krievijas komanda triumfēja Phjončhanas olimpiskajās spēlēs.

Uz augšu