Brīdinājums!

Šo lapu nedrīkst atvērt, ja Tev vēl nav 18 gadu.

Man jau ir 18 Man vēl nav 18

Nodarbošanās ar rīta seksu uzlabo darba spējas

FOTO: Depositphotos

Labums, ko mēs gūstam no rīta seksa, ir zinātniski pamatots. Zinātnieki ir pierādījuši, ka, pateicoties intīmajam kontaktam dienas pirmajā pusē, paaugstinās darba spējas un uzlabojas darba kvalitāte. Šādus zinātniskus secinājumus publicējis Journal of Management.

Oregonas un Vašingtonas universitātes zinātnieku grupa ir secinājusi, ka nodarbošanās ar rīta seksu uzlabo darba rezultātus.

"Pieradums nodarboties ar seksu no rītiem palīdz tikt galā ar slodzi darbā un ir saskaņā ar cilvēka organisma bioritmiem, kā arī intīmās attiecības padara krāšņākas. Pēc tam tik tiešām darbs veicas daudz labāk," ir secinājuši speciālisti, raksta Medikforum.

Zinātnieki veikuši pētījumu ar 159 strādājošu cilvēku piedalīšanos, kas ir piekrituši zinātnes vārdā rītos nodarboties ar seksu. Speciālistus interesējušas iespējamās izmaiņas cilvēka organismā pēc ikrīta intīmajām aktivitātēm. Eksperiments norisinājies nedēļu.

» Noteikumi vīriešiem: ko labāk nedarīt seksa laikā, lai nenokaitinātu sievieti

Projekta autori secinājuši, ka seksuālā aktivitāte ir tiešā saistībā ar darba spējām. No seksa nepietiekamības krītoties arī strādājošu cilvēku motivācija.

Rīta sekss savukārt palīdz celt darba efektivitāti uz stresa pazemināšanās rēķina. Pēc tā labāk sokas un vairojas darba augļi.

Kā uzskata zinātnieki, ir slikti, ja sekss tiek ziedots darba dēļ. Ja cilvēks dienas beigās pārnāk no darba kā izspiests citrons, personīgajai dzīvei vairs neatliek laika, spēka un vēlēšanās. Ja darbs traucē privātajai dzīvei, tas kaitē arī pašam darbam, kā arī karjerai, apgalvo speciālisti. Tiem, kas vakaros jūtas pārāk noguruši, zinātnieki iesaka pievērst uzmanību iespējai nodarboties ar seksu no rītiem.

Starp citu, kā secinājuši Kolorādo universitātes zinātnieki, tie, kam sekss ir vismaz 2-3 reizes mēnesī, ir par trešdaļu laimīgāki nekā tie, kam seksuālā dzīve ir retāk.

Uz augšu