Ronaldu kaldina "Juventus" kārtējo uzvaru Itālijas čempionātā

Krištianu Ronaldu
Krištianu Ronaldu Foto: AFP/LETA

Itālijas A sērijas futbola čempionāta līdere Turīnas "Juventus" sestdien svinēja uzvaru arī 16.kārtas spēlē, turpinot savu dominanci.

"Juventus" Turīnas derbijā viesos ar rezultātu 1:0 (0:0) pārspēja "Torino" vienību.

Vienīgos vārtus šajā mačā guva portugāļu superzvaigzne Krištianu Ronaldu, kurš 70.minūtē realizēja 11 metru soda sitienu. Šie "Juventus" komandai bija 5000.vārtu A sērijā.

Ronaldu šosezon guvis 11 vārtus un ar "Genoa" poļu uzbrucēju Kšištofu Pjonteku dala pirmo vietu A sērijas labāko snaiperu sarakstā.

"Juventus" šosezon uzvarējusi 15 no 16 A sērijas spēlēm un cīnās bez zaudējumiem, jo vienā mačā nospēlējusi neizšķirti.

Tāpat uzvaru svinēja Milānas "Inter", kas mājās guva virsroku 1:0 (0:0) pār "Udinese" vienību.

Arī šajā spēlē vārti tika gūti no 11 metru soda sitiena atzīmes, 76.minūtē izceļoties argentīnietim Mauro Ikardi.

Tikmēr "Juventus" tuvākā sekotāja "Napoli" svētdien viesos ar 1:0 (0:0) pārspēja "Cagliari" vienību.

Neapoles komandai uzvaru sarūpēja poļu uzbrucējs Arkadjušs Miliks, kurš kompensācijas laikā realizēja tālu soda sitienu.

Turnīra kopvērtējuma vadībā ar 46 punktiem 16 mačos ir "Juventus", kam ar 38 punktiem seko "Napoli", bet 32 punktus guvusi "Inter". Labāko četrinieku A sērijā noslēdz "AC Milan", kas tikusi pie 26 punktiem.