Pk 4.12.2020.

Kaimiņš šokēts par atradumu savā kabinetā
Papildināta

Partijas "KPV LV" valdes priekšsēdētājs Artuss Kaimiņš.

FOTO: Ieva Leiniša/LETA

Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa (KPV LV) kabinetā zem galda atrasta neliela nesankcionēta elektroniskā ierīce, aģentūrai LETA apgalvoja politiķis.

Saeimas deputāts par notikušo informējis parlamenta Drošības biroju.

FOTO: Ekrānšāviņš no video

Politiķis sociālajā tīklā Facebook izteicis pateicību "speciem", kuri, noskatoties viņa ievietoto video par šo gadījumu, esot noskaidrojuši, kas ir attiecīgā ierīce. 

Politiķis Facebook ierakstā norāda, ka atbilstoši sniegtajai informācijai, atrastais priekšmets esot noklausīšanās ierīce, kura raida 25 stundas un ieraksta sarunas desmit metru rādiusā.

Līdz ar to esot iespējams, ka uztvērējs atrodas tajā pašā Saeimas ēkā, kur Kaimiņa kabinets, klāstīja politiķis.

31

Kaimiņš aģentūrai LETA norādīja, ka pašlaik viņa kabinetā ir Drošības policijas pārstāvji.

Taujāts, vai viņš pats varētu būtu ievietojis šo ierīci kabinetā vai arī to būtu izdarījis kāds ar politiķa ziņu, Kaimiņš atbildēja, ka, nē.

31

Vaicāts, vai attiecīgā ierīce nevarēja atrasties kabinetā jau pirms tas tika piešķirts deputātam, Kaimiņš vērsa uzmanību, ka sociālā tīkla lietotāju sniegto informāciju, ka attiecīgā ierīce darbojoties ar baterijām, tātad ierobežotu laiku.

Kā ziņots, Kaimiņš iepriekš pastāstīja, ka gaida Valsts policijas ekspertu ierašanos, lai ierīce tiktu izņemta un veiktas nepieciešamās ekspertīzes.

Viņš norādīja, ka Drošības birojā viņam apliecināts, ka deputāta kabinetā šādai ierīcei nebūtu jāatrodas.

31

Parlamentārieša sociālā tīkla Facebook publicētajā video politiķis bija informējis, ka ierīce mirgo, sekojoši viņš uzskata, ka nepieciešams pārbaudīt arī to, vai tā raida kādus signālus.

Kā ziņots, Kaimiņš ir aizdomās turamais Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja veiktajā izmeklēšanā aizdomās par viņa partijas KPV LV, iespējams, nelikumīgu finansēšanu.

Aktuālākās ziņas