"KPV LV" pie valdības veidošanas jautājumiem varētu atgriezties pēc svētkiem

Aldis Gobzems.

FOTO: Ieva Leiniša/LETA

Partija KPV LV, visticamāk, tikai pēc svētkiem varētu atgriezties pie lemšanas par valdības veidošanas jautājumiem, aģentūrai LETA sacīja KPV LV politiķis Aldis Gobzems, paužot savu personīgo viedokli.

Frakcijas sanāksmju sasaukšana ir tās vadītāja Ata Zakatistova pārziņā, reizē jāņem vērā, ka vairāki deputāti jau ir devušies uz saviem novadiem ārpus Rīgas, skaidroja Gobzems.

Taujāts par to, vai KPV LV atbalstītu to, ja Jaunās Vienotības politiķis Krišjānis Kariņš turpinātu mēģinājumus izveidot valdību kā savas partijas premjera amata kandidāts, vai arī KPV LV redz citu premjera amata kandidātu, Gobzems norādīja, ka par to arī būs jāspriež frakcijai.

Vaicāts par iespēju mainīt lēmumu, ka Gobzems pats ir izvirzīts kā kandidāts iekšlietu ministra amatam, politiķis atgādināja frakcijas lemto, ka partijas ministru amata kandidāti netiek mainīti.

Kā ziņots, Valsts prezidents Raimonds Vējonis šodien vēl nav nominējis nākamo Ministru prezidenta amata kandidātu, dodot partijām laiku vēl mēģināt rast kopsaucējus.

Kā pēc tikšanās ar partiju apvienības Jaunā vienotība politiķi Krišjāni Kariņu žurnālistiem norādīja Vējonis, iepriekšējās nedēļās viņš ticies ar politiskajiem spēkiem. Sarunu laikā partijas bija izteikušas gatavību mēģināt vienoties par vienu kandidātu, izskanot Kariņa vārdam.

"Līdz galam tas gan vēl nav izdevies," secināja Vējonis, norādot, ka tāpēc partijām būtu jāturpina savstarpējās sarunas, mēģinot rast kopsaucējus, tam izmantojot Ziemassvētku laiku. Vējonis akcentēja, ka ar partijām viņš plāno tikties pēc Ziemassvētkiem, tikšanās laikā apspriežot politisko spēku savstarpējās sarunās panākto progresu.

Uz augšu