Sv 29.11.2020.

"Pasta balodis" saujaucis adresātus - Ziemassvētkos vairākas ģimenes saņem svešu cilvēku pastkartes

Ilustratīvs attēls

FOTO: Lita Krone/LETA

Latvijas Pasta piedāvātais pakalpojums Pasta balodis  ir iespēja nosūtīt tuviniekiem pastkarti ar novēlējumu vienā pusē un izvēlētu fotogrāfiju otrā, taču vairāki adresāti saņēmuši nezināmu cilvēku fotogrāfijas, raidījumam Bez Tabu ziņo skatītāji.

Piemēram, kāda sieviete nosūtījusi piecas pastkartes ar savas ģimenes kopbildi. "Tagad adresāti sāka tās saņemt, katram adresātam atnākusi kartīte ar mūsu novēlējumu, bet ar svešas personas attēlu virsū, nevis ar mūsu ģimenes bildi," ziņo skatītāja, kura vēlētos uzzināt, kam piegādāta viņas ģimenes fotogrāfija un kā Latvijas Pasts atrisinās šo situāciju.

Ziņotāja tuviniekiem nosūtījusi pastkarti ar savas ģimenes fotogrāfiju, trīs no pieciem saņēmējiem nofotografējuši to, kas patiesībā piegādāts. Vienam tikusi pastkarte ar nepazīstamu meitenīti, otram piparkūkas, bet uz trešā apsveikuma svešas ģimenes fotogrāfija.

"Apsveikums no māsas ģimenes, bet nesaprotu, kāpēc tāda bildes izvēle. Nofotografēju un joka pēc nosūtīju māsai ziņu ar jautājumu – kas viņi ir? Saņēmu šoka pilnu atbildi. Izrādās, uz manas kartītes bija jābūt sniegavīram un zaķim," stāsta Elīna, kas saņēmusi nepareizo pastkarti. 

1

Latvijas Pasta pārstāve Gundega Vārpa atvainojās visiem klientiem un norādīja, ka Pasta balodis ir jaunums Latvijas Pasta pakalpojumu klāstā un pilnā apmērā atklāts vien šogad.

"Šo misēkli konstatējām mēs paši, šajā gadījumā mūsu sadarbības partneris bija kļūdījies, veicot drukas darbus, un daļai produktu sajaukti adresāti," komentēja Latvijas Pasta pārstāve.

1

Šobrīd uzņēmuma pārstāvji jau sazinājušies ar visiem klientiem, kuriem nosūtītas īpašas atvainošanās kartītes, izsūtītas arī pareizās pastkartes, un katram klientam dota iespēja visa nākamā gada laikā bezmaksas nosūtīt pastkartes. 

Aktuālākās ziņas