Vējonis piektdien tiksies ar 13. Saeimā ievēlēto frakciju pārstāvjiem

Rīgas pils.

FOTO: LETA

Valsts prezidents Raimonds Vējonis rīt, 28. decembrī, tiksies ar 13. Saeimā ievēlēto frakciju pārstāvjiem, aģentūru LETA informēja Valsts prezidenta kancelejā.

Pulksten 12.30 Rīgas pilī plānota tikšanās ar Jaunās konservatīvās partijas (JKP) frakcijas priekšsēdētāju Jutu Strīķi, bet pulksten 13 notiks tikšanās ar "KPV LV" frakcijas priekšsēdētāju Ati Zakatistovu.

Pulksten 13.30 Vējonis tiksies ar Saeimas frakcijas "Attīstībai/Par!" (AP) pārstāvi Juri Pūci, bet pulksten 14 plānota tikšanās ar Saeimas nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" (VL-TB/LNNK) frakcijas pārstāvi Ināru Mūrnieci.

Pulksten 14.30 plānota tikšanās ar Saeimas Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) frakcijas priekšsēdētāju Uldi Auguli, bet pulksten 15 ar Saeimas frakcijas "Jaunā Vienotība" (JV) priekšsēdētāju Ainaru Latkovski.

Kā ziņots, četri politiskie spēki - JV, AP, JKP un VL-TB/LNNK - vienojušies veidot koalīcijas kodolu. Šīm partijām kopumā parlamentā ir 50 balsu, un tiek meklēti risinājumi, lai gūtu pārliecinošāku vairākumu.

Uz augšu